Κύπελλο Λακωνίας: Αποτελέσματα, σκόρερ Σαββάτου, πρόγραμμα Κυριακής 11 Σεπτεμβρίου

0
102

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Β’ φάσης του Κυπέλλου Λακωνίας που έγιναν το Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου:

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο10/09/1616:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.2-3
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο10/09/1616:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.0-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο10/09/1616:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο10/09/1616:30ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2

Κάστρο Γερακίου 0 – 2 Πανγυθεατικός (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Σταθάκος το 0 – 1 στο 26′, Παυλάκος το 0 – 3 στο 33′.

Πανγυθεατικός: Σαχινης, Ιλιεβ, Νακος, Χρυσικακος, Σταθακος, Λεβαντης, Πλαγιαννακος, Dini, Βασιλουνης, Σαβογλου, Παυλακος.

Α.Ε. Περιστερίου Φιλισίου 2 – 3 Ολυμπιακός Γυθείου (2 – 2 ημίχ)

Γκολ: Βλαχάκης με απευθείας εκτέλεση φάουλ πίσω από το κέντρο το 1 – 0, Πατσάκος το 1 – 1,

Λάτσης με τετ α τετ το 2 – 1, Παντελής το 2 – 2, Παντελής με πέναλτι το 2 – 3.

Α.Ε. Περιστερίου Φιλισίου: Σκευης, Κρητικός, Βλαχακης, Γουρδομηχαλης, Τσαουσεφ, Ντερνοβα, Κωστακος, Ρουμπης, Λατσης, Μαργαρίτης, Σταφουκα.

Oλυμπιακός Γυθείου: Μίρτα, Εμμανουηλίδης, Πετρόπουλος, Πατσάκος, Καζιάνης, Αναστασάκος, Κωστάκος, Κατσικάς, Σουκούλι Γ. (62′ Καρνιάτης), Κουτράκος, Παντελής.

Υάκινθος Βαφειού 0 – 2 Λεωνίδας Γλυκόβρυσης ( – ημίχ)

Γκολ: Νταραστεάνου το 0 – 1 στο 15′, Χριστάκος με πέναλτι το 0 – 2 στο 60′.

Υάκινθος Βαφειού:

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης:

Τα στοιχεία θα ανανεώνονται με περισσότερες πληροφορίες

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(2η φάση)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
 Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή11/09/1616:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 
 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή11/09/1616:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
 ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή11/09/1616:30ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή11/09/1616:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή11/09/1616:30ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β. 
 ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή11/09/1616:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας