Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 10 Σεπτεμβρίου

0
82
FOX SPORTS

Elimination Final
NRL

10:00
OTE SPORT 5

Σαν Μαρίνο, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

10:50
OTE SPORT 5

Σαν Μαρίνο, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 2

11:50
FOX SPORTS

Elimination Final
NRL

12:00
EUROSPORT

Γύρος της Ισπανίας
Ποδηλασία

13:15
OTE SPORT 5

Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

13:30
OTE SPORT 2

Θέλτα – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
OTE SPORT 3

Ουνιόν Βερολίνου – Καρλσρούη
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
OTE SPORT 5

Σαν Μαρίνο, 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

14:25
OTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
OTE SPORT 5

Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

15:05
ΕΡΤ2

Κολύμβηση: Προκριματικά
Παραολυμπιακοί Αγώνες

15:30
ΕΡΤ2

Στίβος: Προκριματικοί
Παραολυμπιακοί Αγώνες

16:00
NOVASPORTS 2

Κέρκυρα – Πλατανιάς
Super League

16:00
OTE SPORT 5

Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

16:00
OTE SPORT 8

Ντάρμσταντ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 6

Φράιμπουργκ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 7

Ίνγκολσταντ – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 4

Βόλφσμπουργκ – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 1

Άρσεναλ – Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
OTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
OTE SPORT 5

ΟΦΗ – Αχαρναϊκός
Κύπελλο Ελλάδας

17:30
NOVASPORTS 3

Λιόν – Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης
Super League

18:15
EUROSPORT

US Open
Τένις

19:00
OTE SPORT 7

Γιουβέντους – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
OTE SPORT 8

Μάλαγα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:15
OTE SPORT 2

Σεβίλλη – Λας Πάλμας
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:15
OTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 3

Λειψία – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 6

Παναιγιάλειος – Σπάρτη
Κύπελλο Ελλάδας

19:30
NOVASPORTS 3

Σπόρτινγκ – Μορεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 2

Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός
Super League

20:30
NOVASPORTS 1

Λιλ – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
OTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:30
OTE SPORT 1

Παλέρμο – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 3

Πόρτο – Γκιμαράες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
FOX SPORTS

Miami FC – FC Edmonton
NASL

23:00
EUROSPORT

US Open
Τένις

23:00
ΕΡΤ2

Στίβος: Προκριματικοί
Παραολυμπιακοί Αγώνες

23:30
ΕΡΤ2

Κολύμβηση: Τελικοί
Παραολυμπιακοί Αγώνες

23:30