Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 17 Σεπτεμβρίου

0
82
FOX

Panthers – Raiders
NRL

12:40
OTE SPORT 5

GP Σιγκαπούρης, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Football League

12:50
OTE SPORT 3

Κάιζερσλαουτερν – Στουτγάρδη
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
OTE SPORT 2

Λεγκανές – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
OTE SPORT 8

Σπάρτη – Παναιγιάλειος
Κύπελλο Ελλάδας

15:00
ΕΡΤ2

Κολύμβηση: Προκριματικά
Παραολυμπιακοί Αγώνες

15:30
OTE SPORT 5

GP Σιγκαπούρης, Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

15:50
NOVASPORTS 2

Ξάνθη – Πανιώνιος
Super League

16:00
ΕΡΤ2

Στίβος: Προκριματικοί
Παραολυμπιακοί Αγώνες

16:00
OTE SPORT 8

Αμβούργο – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Ίνγκολσταντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 7

Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 6

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 4

Ντόρτμουντ – Ντάρμσταντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Μπόρνμουθ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
OTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Σπόρτινγκ Χιχόν
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
OTE SPORT 5

Ράιν Νέκαρ Λέβεν – Φλένσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 4

Μονακό – Ρεν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Πλατανιάς – Λεβαδειακός
Super League

18:15
NOVASPORTS 3

Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπαρτσελόνα
Φιλικός αγώνας μπάσκετ

18:30
OTE SPORT 7

Λάτσιο – Πεσκάρα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
OTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Βέρντερ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 2

Έιμπαρ – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 1

Έβερτον – Μίντλεσμπρο
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 6

WTA Tour: Κεμπέκ, ημιτελικά
Τένις

20:00
NOVASPORTS 2

Βέροια – ΑΕΚ
Super League

20:00
OTE SPORT 8

Τορόντο, μικρός τελικός γυναικών
World Tour Beach Volley

20:35
NOVASPORTS 3

Βράβευση Δημήτρη Διαμαντίδη
Εκδήλωση

21:00
NOVASPORTS 1

Μπορντό – Ανζέρ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
OTE SPORT 2

Λας Πάλμας – Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 1

Νάπολι – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 8

Τορόντο, τελικός γυναικών
World Tour Beach Volley

21:50
EUROSPORT

Global Champions Tour: Vienna, Austria
Ιππασία

22:00
NOVASPORTS 3

Παναθηναϊκός – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Φιλικός αγώνας μπάσκετ

22:00
ΕΡΤ3

Ελλάδα – Μολδαβία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Βόλεϊ

22:30
NOVASPORTS 4

Γκιμαράες – Μπελενένσες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
ΕΡΤ2

Κολύμβηση: Τελικοί
Παραολυμπιακοί Αγώνες

23:30
ΕΡΤ2

Στίβος: Τελικοί
Παραολυμπιακοί Αγώνες

23:30
OTE SPORT 8

Τορόντο, προημιτελικά ανδρών
World Tour Beach Volley

23:50