Γ’ Εθνική: Διαιτητές και βοηθοί 3ης αγωνιστικής

0
184

Τα ονόματα των διαιτητών και των βοηθών των αναμετρήσεων της 3ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων της Γ’ Εθνικής ανακοίνωσε η ΕΠΟ την Τετάρτη (21/9).

Αναλυτικά οι διαιτητές:

1ος όμιλος

Α.Ο. Καρδίας – Μακεδονικός Φούφας

Δρακίδης, Δημητριάδης, Δανδανίδης (Θράκης)

Α.Ε. Ποντίων – Αλμωπός Αριδαίας

Κατής, Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας)

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης

Τζουμαλάκης, Ζιγκερίδης, Καμπούρης (Σερρών)

Δόξα Δράμας – Λαγκαδάς

Παπαργυρίου, Θεοδώρου, Γιαμουζής (Πιερίας)

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Καλαμαριάς

Μαλούτας, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προσκυνητών

Σιδηρόπουλος (Έβρου), Καμπερίδης (Καβάλας), Βερνέζης (Καβάλας)

Εορδαϊκός – Καμπανιακός

Τζήλος, Καρακώστας, Νίκζας (Λάρισας)

2ος όμιλος

Απόλλων Λάρισας – Αμβρακία Κωστακιών

Τεβεκέλης, Φράγιος, Ανδρέου (Μακεδονίας)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Μπαϊραμίδης, Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Πιερικός – Πύδνα Κίτρους

Σιδηρόπουλος, Δέλλιος, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

Ρήγας Φεραίος – Νίκη Βόλου

Συμεωνίδης, Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

Ολυμπιακός Βόλου – Τηλυκράτης

Χιώτης, Τζάνης, Κωτούλας (Τρικάλων)

Θεσπρωτός – Διαγόρας Σεβαστής

Κουτσιαύτης (Άρτας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Σαρλής (Άρτας)

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Ιστιαία

Τζοβάρας (Φθιώτιδας), Στεφανής (Καρδίτσας), Κανιούρας (Καρδίτσας)

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αστέρας Πετριτή

Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Παπαλαζάρου (Ηπείρου), Κοττορός (Ηπείρου)

3ος όμιλος

Τσικλητήρας Πύλου – Δόξα Μεγαλούπολης

Καλογερόπουλος, Κολιάκος, Τσολακίδης (Αθηνών)

Φωστήρας – Θήβα

Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου), Κεφαλιακός (Πειραιά), Χρηστάκος (Πειραιά)

ΠΑΟ Βάρδας – Ζευγολατιό

Σταθόπουλος, Πρέντζας, Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής)

Παναχαϊκή – Αχαϊκή

Αθανασίου (Άρτας), Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Κολοσιώνης (Αιτωλοακαρνανίας)

Ερμιονίδα – Αστέρας Αμαλιάδας

Ζαχαρόπουλος, Ρούντος, Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)

Λουτράκι – Αιολικός

Ευθυμίου, Απτόσογλου, Αραβίδης (Αθηνών)

Παναρκαδικός – Παναργειακός

Μιχέλης, Κοτζαμανίδης, Μουμπογιάτζογλου (Πειραιά)

4ος όμιλος

Ερμής Ζωνιανών – Προοδευτική

Μουρτζάκης (Ηρακλείου), Πάγκαλος (Λασιθίου), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ηλυσιακός

Πατεμτζής, Γαρεφαλλάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

Ρόδος – Θύελλα Ραφήνας

Πόγκας, Πριόνας, Αργύρης (Εύβοιας)

Ατσαλένιος – Εργοτέλης

Τσαγκαράκης, Μαρνέζος, Καντανολέων (Χανίων)

Άγιος Ιερόθεος – Ιάλυσος

Βεργέτης, Τριανταφύλλου, Καματάκης (Αρκαδίας)

Τρίγλια Ραφήνας – Κηφισιά

Τουρλομούσης, Λάμιας, Σερεμέτης (Μεσσηνίας)

Ιωνικός – Πανθηραϊκός

Κόλλιας (Αργολίδας), Κωνσταντόπουλος (Κορίνθου), Πυργάκης (Κορίνθου)