Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 2 Οκτωβρίου

0
145

GP Μαλαισίας (Αγώνας)
Formula 1

10:00
FOX SPORTS

Sharks – Storm
NRL

11:30
OTE SPORT 6

ATP 250 Τσενγκντού, τελικός
Τένις

11:30
OTE SPORT 2

Βαλένθια – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
OTE SPORT 4

Μπρίντιζι – Τρεντίνο
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
OTE SPORT 8

Ράλι Γαλλίας (Porto-Vecchio-Palombaggia)
WRC

13:00
OTE SPORT 7

Έμπολι – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
OTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Στόουκ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
OTE SPORT 3

Βούρτσμπουργκερ Κίκερς – Μόναχο 1860
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
OTE SPORT 7

Μπολόνια – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 8

Σαμπντόρια – Παλέρμο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 4

Αταλάντα – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2

Βέροια – ΠΑΟΚ
Super League

16:00
OTE SPORT 6

Κάλιαρι – Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 1

Τότεναμ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
OTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT

Eurometropole, Βέλγιο
Ποδηλασία

16:30
ΕΡΤ2

Φιλανθρωπικός αγώνας 3 on 3
Τουρνουά Μπάσκετ

17:15
OTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Super League

18:15
NOVASPORTS 4

Πλατανιάς – Παναιτωλικός
Super League

18:15
OTE SPORT 1

Μπέρνλι – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
OTE SPORT 3

Σάλκε – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

18:30
OTE SPORT 6

Μόντενα – Σόρα
Βόλεϊ

19:00
OTE SPORT 7

Μίλαν – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
OTE SPORT 5

Τορίνο – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
OTE SPORT 4

Γκραν Κανάρια – Τενερίφη
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
OTE SPORT 2

Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 8

Μάλαγα – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
EUROSPORT

Orlando City SC – Montreal Impact
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

20:00
FOX SPORTS

New England Patriots – Buffalo Bills
NFL

20:00
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Super League

20:30
OTE SPORT 1

Ρόμα – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Λιόν – Σεντ Ετιέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 2

Θέλτα – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 4

Αρόουκα – Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15