Α’ κατηγορία: Βαθμολογία και στοιχεία 4ης αγωνιστικής

0
94

Bαθμολογία

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ124400111
2.ΜΟΛΑΪΚΟΣ9430182
3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ94301101
4.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ7421164
 
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ6420246
6.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ44112612
7.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ4411229
8.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ4411223
 
9.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ4411256
10.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ44112610
11.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ3410359
12.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ2402213

4η αγωνιστική

molaikosΜολαϊκός 1 – 2 τελικό  vlaxioti_sima_kalo_leuko Αστέρας Βλαχιώτη  (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κομιώτης το 1 – 0 στο 73′, Μπούνας το 1 – 1 με πέναλτι στο 90′, Μπούνας το 1 – 2 στο 100′.

Κόκκινες: Σαραντόπουλος και Σαρίδης με δεύτερη κίτρινη και οι δύο στo 75′

Ο αγώνας διεκόπη λόγω τραυματισμού του Οδυσσέα Γραμματικάκη και έληξε στο 104′ 

Διαιτητής: Σελίμος, Boηθοί: Παλαμίδας, Σταματάκος

Μολαϊκός: Γραμματικάκης (88′ Ντούσης), Βλάχος, Σαρίδης, Μεσινι (101′ Μάρσης), Ζωταλης, Ρουμανης, Γραμματικάκης Οδ. (80′ Χατζησημιώτης), Βελιανίτης, Κομιώτης, Σεμερτζίδης, Διαμαντάκης.

Αστέρας Βλαχιώτη: Γαρόζης, Λιόσης, Τσουκαλας (55′ Σπάσιτς), Σπηλιωτοπουλος, Μπριλλάκης, Τσιμικλης (80′ Σταμογιάννος), Σαραντόπουλος, Γκόγκας, Χαλίλι (70′ Τσίκαρης), Μπούνας, Χρήστου.

 

amilla_logoΆμιλλα Αγίου Ιωάννη 2 – 0 τελικό  ξηροκάμπι_σήμαΑπόλλων Ξηροκαμπίου  (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Δημάκος το 1 – 0 στο 40′, Κοκκόλης το 2 – 0 στο 70′.

Κόκκινη: Ρηγόπουλος με δεύτερη κίτρινη.

Διαιτητής: Δημακάκος, Boηθοί: Χανδόλιας, Γιαννόπουλος, 4ος διαιτητής: Σίγγαρης

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Λαμπράκος, Κοκκόλης (Γραμματικος), Κατσούλης, Ρηγόπουλος, Δημάκος, Τσακωνακος, Βασιλείου, Ηλιόπουλος Χρ. (Μποτσώνης), Στυλιανάκος, Φλούδας (Δημούδης).

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Χατζηπετράκος, Γραμματικάκης, Χριστάκης Γ, Ταμπάκης, Μπέκελης, Κελεμένης, Ατσαβές, Αρνιώτης, Σιδερης, Χριστακης Λ, Σούμπασης.

monemvasiaΚάστρο Μονεβάσιας 2 – 1 τελικό glikovrisi_kalo-jpg Λεωνίδας Γλυκόβρυσης  (1 – 0  ημίχ)

Γκολ: Λυμπερόπουλος το 1 – 0 στο 17′, Ντάριο το 2 – 0 στο 68′, Μινέα με πέναλτι το 2 – 1 στο 85′.

Διαιτητής: Ανούσος, Boηθοί: Λιάρος, Παναγάκος

Κάστρο Μονεμβάσιας: Γαλανάκης, Κακούσιος, Σταμόπουλος, Τσαρικτί, Ασλανίδης, Κλογκέρι, Ντάριο, Μπούμπαλης, Τραϊφορος Γ., Μπάρδης, Λυμπερόπουλος

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: Κιοσέ, Λάτσης, Αλεξάκης, Ντέντες, Μπουτσαλης, Μαργαρίτης, Κουφακος, Πατσουρακος, Μινεα, Γεωργαντωνης, Κατσαφουρος.

sikia_logo_neoΑτρόμητος Συκέας 1 – 2 τελικό pellana_kommeno2 Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου (1 – 2 ημίχ)

Γκολ: Κανελλάκης το 1 – 0 στο 18′, Γεωργαντας το 1 – 1 στο 36′,  Πάολο το 1 – 2 στο 42′, 

Διαιτητής: Γιαννόπουλος, Boηθοί: Ατσαβές, Σόβολος

Ατρόμητος Συκέας: Ρουσιαμάνης, Αναστασάκης, Κότσαλης, Κλαούντιο, Κανελλάκης, Πορφύρης, Σαργκανης, λιακακοσ, Κουτρουλάκης Αλ., Κουτρουλάκης Γ., Κρισάφι.

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Αλεξανδρόπουλος, Σέρτζιο, Ζώης, Οδεσιμιώτης, Σπυρόπουλος, Μαρίνος, Μπεντεβής, Πετρούλιας, Πάολο, Γεωργαντάς, Αποστολόπουλος.

ευρωταςελουςΕυρώτας Έλους 0 – 3 τελικό  anoixtoxromo_olympiakosgitheiou Ολυμπιακός Γυθείου  (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Παντελής το 0 – 1 στο 25′, Παντελής το 0 – 2 στο 42′, Kατσικάς το 0 – 3.

Διαιτητής: Λιάρος, Boηθοί: Χανδόλιας, Σίγγαρης

Ευρώτας Έλους: Βασιλάκος, Τζανετάκος, Δήμας, Σκλαβενίτης, Μανουσόπουλος, Κολλάτος, Κλάψης, Ροντσέα, Αλίμπαλης, Χριστάκος, Κουτσουβασίλης.

Ολυμπιακός Γυθείου: Φάμπιο, Πετρόπουλος, Καζιάνης, Πατσάκος, Καρνιάτης, Βλαχος, Κωστάκος, Λιγνός,  Σουκούλι, Κατσικάς, Παντελής.

ηφαιστοςβρονταμαΉφαιστος Βρονταμά 2 – 2 τελικό  aggelona Α.Ο. Αγγελώνας  (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Βλάχος το 0 – 1 στο 5′, Κωστάκης Σόλων το 0 – 2 στο 15′, Καλογιάννης το τo 1 – 2 στο 55′, 

Παπάς το 2 – 2 στο 70′, 

Διαιτητής: Αλειφερόπουλος, Boηθοί: Καρβούνης, Ροζάκης

Ήφαιστος Βρονταμά: Απαλοδημας, Λατσης, Γιαννουκλας, Λυμπερης, Λακιωτης, Φεριζης, Γεωργοπουλος, Καλογιαννης Γ. , Τσακωνας, Παππας, Χαλκιας

Α.Ο. Αγγελώνας: Παναριτης, Διαμαντακος, Κοκκαλιαρης, Μουτσατσος, Πραγαλος, Λεκακης Σταματης, Βλαχος, Νικολακακης, Κωστάκης Σόλων, Παπαδακης, Μιχαηλίδης

Κάστρο Μονεμβάσιας – Λεωνίδας Γλυκόβρυσης

Μολαϊκός – Αστέρας Βλαχιώτη

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη – Απόλλων Ξηροκαμπίου

5η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο22/10/1616:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο22/10/1616:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο22/10/1618:15
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή23/10/1616:00
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή23/10/1616:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή23/10/1616:00

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας