Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα και και διαιτητές, βοηθοί αγώνων 22-23 Οκτωβρίου

0
85

Η ΕΠΣ Λακωνίας ανακοίνωσε τους διαιτητές και βοηθούς των αγώνων του διημέρου 22-23 Οκτωβρίου. Αυτό το Σαββατοκύριακο ξεκινά η Β’ κατηγορία Λακωνίας. Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο22/10/1616:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.
2.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο22/10/1616:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο22/10/1618:15ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.
4.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή23/10/1616:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.
5.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή23/10/1616:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
6.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή23/10/1616:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
Α1΄ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο22/10/1616:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
8.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο22/10/1616:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
9.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή23/10/1616:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
10.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή23/10/1616:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
11.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή23/10/1616:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο22/10/1616:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
13.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο22/10/1616:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
14.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο22/10/1616:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
15.ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή23/10/1616:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή23/10/1600:00Αναβλήθηκε
17.ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή23/10/1616:00ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.
18.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή23/10/1616:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας