Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 22 Οκτωβρίου

0
82
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
NOVASPORTS 4

ATP 250: Στοκχόλμη, ημιτελικά
Τένις

14:00
OTE SPORT 3

Σαντχάουζεν – Ζανκτ Πάουλι
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
OTE SPORT 2

Εσπανιόλ – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
OTE SPORT 1

Μπόρνμουθ – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
OTE SPORT 6

Abu Dhabi Tour: Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ποδηλασία

15:00
OTE SPORT 6

ATP 250: Αμβέρσα, ημιτελικά
Τένις

15:00
NOVASPORTS 1

Δόξα Λευκάδας – Ολυμπιακός
Basket League

16:00
NOVASPORTS 3

Κέρκυρα – Αστέρας Τρίπολης
Basket League

16:00
EUROSPORT

WTA Tour, Λουξεμβούργο
Τένις

16:00
OTE SPORT 3

Ίνγκολσταντ – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 8

Ντάρμσταντ – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 7

Χέρτα – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 4

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 2

Κολοσσός – Προμηθέας Πατρών
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Απόλλων Πατρών – Ρέθυμνο
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Λαύριο – Τρίκαλα
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Κύμη – ΑΕΚ
Basket League

17:00
OTE SPORT 1

Άρσεναλ – Μίντλεσμπρο
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
OTE SPORT 2

Βαλένθια – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
OTE SPORT 5

GP ΗΠΑ: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1

17:50
NOVASPORTS 5

Λιόν – Γκινγκάμπ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Πλατανιάς – Ξάνθη
Super League

18:15
OTE SPORT 7

Σαμπντόρια – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Άρης – ΠΑΟΚ
Basket League

19:15
OTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Γουέστ Μπρομ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 2

Ρεάλ Σοθιεδάδ – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
EUROSPORT

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα πίστας: Saint Quentin, France
Ποδηλασία

20:00
NOVASPORTS 4

Σπόρτινγκ – Τοντέλα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ – Πανιώνιος
Super League

20:30
OTE SPORT 5

GP ΗΠΑ: Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

20:50
NOVASPORTS 1

Ναντ – Ρεν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
OTE SPORT 1

Μίλαν – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 2

Γρανάδα – Σπόρτινγκ Χιχόν
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 4

Πόρτο – Αρόουκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30mes