Τοπικά Λακωνίας: Πρόγραμμα και ορισμοί διαιτητών, βοηθών διημέρου 29-30 Οκτωβρίου

0
98

H EΠΣ Λακωνίας ανακοίνωσε τους διαιτητές και βοηθούς των αγώνων του διημέρου 29-30 Οκτωβρίου.

Α΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο29/10/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο29/10/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή30/10/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ. 
Α1΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο29/10/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο29/10/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή30/10/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή30/10/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο29/10/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. 
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο29/10/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο29/10/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΣΑΚΟΒ Ρ. 
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο29/10/1600:00 Αναβλήθηκε
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΛΙΚΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας