Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 29 Οκτωβρίου

0
88
OTE SPORT 5

Μαλαισία, 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

08:25
OTE SPORT 5

Μαλαισία, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

09:05
OTE SPORT 5

Μαλαισία, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

10:00
OTE SPORT 2

Σπόρτινγκ Χιχόν – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
OTE SPORT 3

Ουνιόν Βερολίνου – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
OTE SPORT 1

Σάντερλαντ – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
OTE SPORT 7

ATP 500: Βιέννη, ημιτελικά
Τένις

15:00
NOVASPORTS 3

ΑΕΛ – Πανιώνιος
Super League

15:00
OTE SPORT 6

ATP 500: Βασιλεία, ημιτελικά
Τένις

15:30
OTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 4

Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 8

Ντάρμσταντ – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 5

Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός
Πόλο γυναικών

16:30
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ – Απόλλων Πατρών
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Κόροιβος – Δόξα Λευκάδας
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Ρέθυμνο – Λαύριο
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Τρίκαλα – ΑΕΚ
Basket League

17:00
OTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπέρνλι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Προμηθέας Πατρών – Άρης
Basket League

17:00
NOVASPORTS 1

Ξάνθη – Κέρκυρα
Super League

17:15
OTE SPORT 2

Αλαβές – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
OTE SPORT 5

GP Μεξικού: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1

17:50
NOVASPORTS 3

Τουλούζ – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 5

Ηρακλής – Φοίνικας Σύρου
Volley League

18:00
OTE SPORT 8

Μπολόνια – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
OTE SPORT 4

Φιλαδέλφια 76ερς – Ατλάντα Χοκς
NBA

19:30
OTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 1

Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Ατρόμητος – Ολυμπιακός
Super League

19:30
OTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 7

Έρλανγκεν – Κίελο
Χάντμπολ

20:00
FOX

Buffalo Sabres – Florida Panthers
NHL

20:00
NOVASPORTS 3

Βιτόρια Σετούμπαλ – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
OTE SPORT 5

GP Μεξικού, Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

20:50
NOVASPORTS 1

Σεντ Ετιέν – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
EUROSPORT

Six day: London, United Kingdom
Ποδηλασία

21:30
OTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 1

Γιουβέντους – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 3

Μποαβίστα – Εστορίλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30