Τοπικά Λακωνίας: Ορισμοί διαιτητών 5-6 αγώνων Νοεμβρίου

0
132

H ΕΠΣ Λακωνίας ανακοίνωσε τους διαιτητές και βοηθούς των αγώνων του διημέρου 5-6 Νοεμβρίου στα τοπικά πρωταθλήματα της Λακωνίας. Φυσικά όλα τα βλέμματα των ποδοσφαιρόφιλων πέφτουν στο ντέρμπι στο Γύθειο μεταξύ του Ολυμπιακού Γυθείου και του Αστέρα Βλαχιώτη.

Α΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο05/11/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο05/11/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο05/11/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή06/11/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή06/11/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή06/11/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.
Α1΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο05/11/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο05/11/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή06/11/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή06/11/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή06/11/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο05/11/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή06/11/1611:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή06/11/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή06/11/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο05/11/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β. 
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο05/11/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή06/11/1615:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας