Football League: Βαθμολογία, στιγμιότυπα και αναλυτικά στοιχεία 2ης αγωνιστικής (βίντεο)

0
120

6fnslfsnafobsafsfagayadtda

Τα στιγμιότυπα από την Αθλητική Κυριακή όπου δεν υπάρχουν όλες οι αμφισβητούμενες φάσεις, ούτε replay.

Χανιά-Αγροτικός Αστέρας 0-2

Γκολ: 1’, 6’ Τεγούσης

ΧΑΝΙΑ: Αθανασίου, Ζέρης, Ρούνιτς (31′ Λύρας), Θεολόγου, Δαμιανάκης, Γκεμίση (81′ Βαρούχας), Φουρλάνος, Μάνιας (68′ Αποστολόπουλος), Τσουκάνης, Νικολόπουλος, Σταματής.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Γιακουμής, Γκότοβος, Κουκόλης, Μπουτζίκος, Αργυρίου (46′ Ουνγιαλίδης), Τάι, Τριανταφυλλάκος (46′ Χατζής), Τεγούσης, Δεινόπαπας, Φιλίπε, Πάτο (81′ Γκέσιος).

Άρης-Αιγινιακός 1 – 1

Γκολ: 87’ Ραγκέλοφ – 90+6’ Τάτος

ΑΡΗΣ (Νίκος Αναστόπουλος): Διούδης, Μπούρμπος (66’ Νέτο), Ιντζίδης, Ραούλ Μπράβο, Καράμπελας, Ρόβας, Ανάκογλου, Τάτος, Ίλιτς (46’ Μπαργκάν), Μιλούνοβιτς, Καπνίδης (57’ Τζιμπούρ)

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Περικλής Αμανατίδης): Τόλιος, Παπουτσογιαννόπουλος, Γιαζιτζόγλου, Λιόλιος (86’ Ρανγκέλοφ), Πασαλίδης, Μουταφσίσκι, Πατράλης, Μουκίδης (60’ Γκατσολάρι), Ζούρκος, Φασίδης (80’ Ονουάτσι), Γκούρτσας

Καλλιθέα – Παναιγιάλειος 1 – 0

Γκολ: 86’ πεν. Μπέλης

ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Τάκης Γκώνιας): Ντούνης, Λεβέντης, Σταμόπουλος, Μουκτάρης, Πάτας, Γκίνη, Μπέλης, Μάκο (75’ Κατσικογιάννης), Σμυρλής (62’ Ηλιάδης), Τσίπρας (78’ Γουόρντεν), Σταματάκος.

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Λεωνίδας Βόκολος): Στρέζος, Σανδραβέλης, Βλάχος, Ντέμο, Πότα, Μπούζας, Καζναφέρης (80’ Ξόμπλιος), Κατίδης, Σκαρτσίλας (76’ Καζβιρόπουλος), Κρητικός, Μπουρλάκης (46’ Μωυσίδης).

Λαμία – Κισσαμικός 2 – 0

Γκολ: 41’ πεν. Αναστασιάδης, 88’ Ντούρμισαϊ)

Λαμία (Μπάμπης Τεννές): Πίτκας, Σπυρόπουλος, Βαλιός (46′ Κοτσώνης), Αναστασιάδης, Παπαργυρίου, Όμο, Μπλάζιτς, Βάντερσον (45′ λ.τρ. Καραγιάννης), Βασιλόγιαννης, Τσούκαλος (71′ Μπουλούλης), Ντουρμισάι

Κισσαμικός (Σπύρος Μπαξεβάνος): Λαζαρίδης, Τσερκέζος, Παντελάκης, Σταθάκης, Κουρέλλας, Σελινιωτάκης (46′ λ.τρ. Ενγκουέμ), Γκούμας, Τιάγκο, Θέος (75′ Μίλιτς), Κίκε (36′ λ.τρ. Ποκόνγκ), Μάντζης

Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός 1 – 3

Γκολ: 72′ Ρόκας – 43′, 45′ Ντούνγκα, 89′ Γουέρε.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Χρήστος Παντιώρας): Αγριμάκης, Κωνσταντινίδης, Τσίγκρος, Αρβανίτης, Τσούπρος, Ρόκας, Σιλιγαρδάκης, Σταματάκης (59’ Δημόπουλος), Ταμπάκης (50’ Κοτσαρίδης), Αγγελούδης (46’ Ιορδανίδης), Ναούμ.

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ (Μίλος Κόστιτς): Αποστολίδης, Σωτηράκος, Ψιάνος, Παπατόλιος, Ντούνγκα, Γουερέ, Καραντασιάδης (77’ Χριστοφιλέας), Αναστασίου, Πλαβούκος (65’ Τζιώρας), Μουστάκης, Τζέφερσον (51’ Μαρής).

 

Πανθρακικός – Αναγέννηση Καρδίτσας 0 – 0

Πανθρακικός (Ανυφαντής): Γκαραβέλης, Πολίμος, Πετρούσης, Μπουγαΐδης, Μυρθιανός, Πλέγας (54′ Καρδάρης), Γαβριηλίδης (74′ Ψάλτης), Ηλιάδης, Χαλκιαδάκης (66′ Κουσίδης), Ρομπέρ, Νικόλτσης.

Αναγέννηση Καρδίτσας (Μάγγος): Κουτσόπουλος, Τσοπέλας, Δημόπουλος, Σμίλτος (84′ Σδράβος), Κισκαμπάνης, Φέτσης, Τσιλούλης (68′ Ντανκουα), Μπλέντι, Τζέκος, Μπιτέλης, Ντιατά (56′ Καραγιάννης).

Σπάρτη – Απόλλων Σμύρνης 0 – 2

Γκολ: 25′, 44′, Αλμπάνης

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ: Μελίσσας, Σιώπης, Γκαλίτσιος, Γιαννίτσης, Παπαχρήστος, Κατσίκης (46′ Βελλίνης), Μπανούσης (62′ Αναστασόπουλος), Ν. Αρσενίεβιτς, Οικονομόπουλος (46′ Ηλιόπουλος), Αναστασάκος, Μπουντόπουλος.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ: Χιώτης, Βαλεριάνος, Δεληζήσης, Κύργιας, Ντάσιος, Κονέ, Τσιάρας, Διαμαντόπουλος, Αλμπάνης (46′ Τζάνης), Ρομάνο (81′ Πουρτουλίδης), Κάσσος (67′ Πάνος).

Τρίκαλα – Πανσερραϊκός 1 – 1

Γκολ: 63′ πεν. Γιαννιτσάνης – 27′ πεν. Κάκκο

ΑΟ Τρίκαλα: Βουτσελάς, Τζάκσον (42΄Γκόλιας), Σαρακατσάνος, Βέρτζος, Ριζογιάννης, Μπαϊκαρά, Μουμίν, Μίνγκας (84΄Σερτζίνιο), Κουσκουνάς, Στεφάνοβιτς (72΄Ίλιτς), Γιαννιτσάνης.
Πανσερραϊκός: Μέλκα, Βοσκόπουλος, Κάκκο (52΄Κανούλας), Σιάκκας, Ιωαννίδης, Καψάλης, Τσιμίκας, Τσουβαλτζίδης, Τσούτσης, Χατζηδημητρίου (76΄Λαντό), Μαφουτα 90+1 Τσελεπίδης).

ΟΦΗ – Καλλονή 2 – 2

(38’ Όστοϊτς, 68’ Όγκμποε – 60’ Φράνγκος, 88’ Λαμπράκης)

ΟΦΗ: Δερμιτζάκης, Κώτσιος, Μιλοσάβλιεβ(86 Κοιλιάρας), Όστοϊτς, Μίκιτς(46΄Κομεσίδης), Βαλλιάνος, Νάστος, Αντουκόρ, Χαντί, Ράντι, Μάνος (64 Όγκμποε)

Καλλονή: Ταΐρης, Ζουλιώτης, Ποζατζίδης, Ρεπετσάς, Τσελίδης, Ντάλλας, Γιώργου, Ντα Σίλβα, Φράγκος, Μπουρντουζάν, Τριανταφύλλου (60 Λαμπράκης)

Η επόμενη (3η) αγωνιστική (12/11)

Αγροτικός Αστέρας-Καλλιθέα (15:00)
Αχαρναϊκός-Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Σπάρτη
Απόλλων Σμύρνης-Παναιγειάλιος
Αιγινιακός-Πανθρακικός
Καλλονή-Λαμία
Κισσαμικός-Άρης
Πανσερραϊκός-Χανιά
ΟΦΗ-Πανελευσινιακός (17:00)