Football League: To αγωνιστικό πρόγραμμα και οι ημερομηνίες έως την 9η αγωνιστική

0
80

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της Football League και οι ημερομηνίες έως την 9η αγωνιστική. Στην 3η, 4η, 5η, 8η και 9η αγωνιστική όλοι οι αγώνες διεξάγονται την ίδια ημέρα ενώ την 6η και την 7η οι αγώνες γίνονται σε δύο ημέρες.

3η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ“ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ”Σάββατο12/11/1615:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΣάββατο12/11/1615:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΣάββατο12/11/1615:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΣάββατο12/11/1615:00
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΣάββατο12/11/1615:00
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΣάββατο12/11/1615:00
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο12/11/1615:00
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΣάββατο12/11/1615:00
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ“Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”Σάββατο12/11/1617:00

 

4η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤετάρτη16/11/1615:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΤετάρτη16/11/1615:00
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη16/11/1615:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη16/11/1615:00
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΤετάρτη16/11/1615:00
ΧΑΝΙΑ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΤετάρτη16/11/1615:00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ“ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣΤετάρτη16/11/1615:00
ΤΡΙΚΑΛΑ – Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤετάρτη16/11/1615:00
ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΤετάρτη16/11/1615:00

5η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ“ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ”Κυριακή20/11/1615:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή20/11/1615:00
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή20/11/1615:00
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή20/11/1615:00
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή20/11/1615:00
Ο.Φ.Η. – ΧΑΝΙΑ“Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”Κυριακή20/11/1615:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή20/11/1615:00
ΛΑΜΙΑ – ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή20/11/1615:00

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΣάββατο26/11/1615:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΣάββατο26/11/1615:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΣάββατο26/11/1615:00
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο26/11/1615:00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ“ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣΣάββατο26/11/1615:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/11/1615:00
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΚυριακή27/11/1615:00
ΧΑΝΙΑ – ΛΑΜΙΑΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή27/11/1615:00

7η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή04/12/1615:00
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή04/12/1615:00
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ“Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”Κυριακή04/12/1615:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή04/12/1615:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ“ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ”Δευτέρα05/12/1615:00
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΔευτέρα05/12/1615:00
ΛΑΜΙΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΔευτέρα05/12/1615:00
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΔευτέρα05/12/1615:00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΧΑΝΙΑ“ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣΔευτέρα05/12/1615:00

8η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή11/12/1615:00
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή11/12/1615:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή11/12/1615:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΚυριακή11/12/1615:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή11/12/1615:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή11/12/1615:00
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή11/12/1615:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/12/1615:00
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΚυριακή11/12/1615:00

9η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ“ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ”Κυριακή18/12/1615:00
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή18/12/1615:00
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ“Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”Κυριακή18/12/1615:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή18/12/1615:00
ΛΑΜΙΑ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή18/12/1615:00
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή18/12/1615:00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ“ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣΚυριακή18/12/1615:00
ΧΑΝΙΑ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή18/12/1615:00
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΚυριακή18/12/1615:00

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα άρθρα της Football League