Τοπικά Λακωνίας: Ορισμοί διαιτητών, βοηθών αγώνων 12, 13 Νοεμβρίου

0
116

H EΠΣ Λακωνίας ανακοίνωσε τους διαιτητές και βοηθούς των αγώνων του Σαββάτου 12 και της Κυριακής 13 Νοεμβρίου στα τοπικά πρωταθλήματα της Λακωνίας.

Α΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο12/11/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο12/11/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο12/11/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. 
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή13/11/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή13/11/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. 
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 
Α1΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο12/11/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.,ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή13/11/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. 
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή13/11/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή13/11/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή13/11/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(4η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο12/11/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή13/11/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή13/11/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΑΚΟΒ Ρ. 
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή13/11/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β. 
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(4η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΕΛΙΚΑΣΣάββατο12/11/1600:00 Αναβλήθηκε
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο12/11/1615:00ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή13/11/1615:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας