A’ κατηγορία: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 8ης αγωνιστικής

0
97
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ218701285
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ218701272
3.ΜΟΛΑΪΚΟΣ168512156
4.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ1484221310
 
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ1384131311
6.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ1284041514
7.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ108314621
8.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ78215917
 
9.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ78215517
10.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ782151428
11.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ6813479
12.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ48116921

Α.Ο. Αγγελώνας 3 – 8 τελικό anoixtoxromo_olympiakosgitheiou Ολυμπιακός Γυθείου  (1 – 4 ημίχ)

Γκολ: Κατσικας το 0 – 1 στο 1′, Κατσικας το 0 – 2 στο 7′, Βλαχος το 0 – 3 στο 28′,

Παντελής το 0 – 4 στο 37′, Παπαδακης το 1 – 4 στο 44′, Κατσικας το 1 – 5 στο 49′, 

Σταματης Λεκάκης το 2 – 5 στο 63′, Σουκούλι το 2 – 5 στο 69′, Σαμπατάκος το 2 – 6 στο 78′,

Βλάχος το 3 – 6 στο 83′, Κατσικας το 3 – 7 στο 89′. 3 – 8

Διαιτητής: Ανούσος, Boηθοί: Σταματάκος, Μπούτσαλης

Α.Ο. Αγγελώνας: Διαμαντάκης, Σόλων, Λεκάκης, Τσίρκας, Μιχαηλίδης (Λεκάκης Γιώργος), Πραγαλός, Βλάχος, Κοκκαλιάρης (Λεκάκης Στ), Μουτσατσός (Νικολακάκης), Νάνος, Παπαδάκης. 

Ολυμπιακός Γυθείου: Μυρτα, Καρνιατης, Πετροπουλος, Καζιαννης, Αναστασακος, Βλαχος, Κωστακος, Σαμπατάκος, Παντελης (75′ Πατσάκος), Λιγνος (46′ Μπουρελάκος (55′ Σουκούλι)), Κατσικας.  Τραυματίστηκε ο Γιάννης Μπουρελάκος ο οποίος αντικαταστάθηκε.

vlaxioti_sima_kalo_leukoΑστέρας Βλαχιώτη 5 – 0 τελικό  monemvasia Κάστρο Μονεμβάσιας  (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Τσίκαρης το 1 – 0 στο 16′, Μπούνας το 2 – 0 στο 29′, Σαραντόπουλος το 3 – 0 60′,

Σαραντόπουλος το 4 – 0 65′, Χαλίλι το 5 – 0 77′.

Διαιτητής: Παναγάκος, Boηθοί: Αγρανιώτης, Αλειφερόπουλος

Αστέρας Βλαχιώτη: ΓΑΡΟΖΗΣ, ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΥ, ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ, ΤΣΩΝΗΣ, ΤΣΙΜΙΚΛΗΣ, ΛΕΙΜΟΝΙΤΗΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΙΚΑΡΗΣ, ΣΤΑΜΟΓΙΑΝΝΟΣ, ΜΠΟΥΝΑΣ. Οι αλλαγές ήταν Χαλίλι, Νίκιας Γιώργος και Νίκιας Δημήτρης.

Κάστρο Μονεμβάσιας: Γκουβούσης, Κέκερης, Κακούσιος, Ασλανίδης, Τσαρικτί, Τραϊφόρος, Μπούμπαλης, Δρούγος, Μπάρδης, Κλογκέρι, Τραϊφόρος Γ. Αλλαγές: Νιάκολας, Μανωλόπουλος, Χούτι.

ξηροκάμπι_σήμα_μικροΑπόλλων Ξηροκαμπίου 0 – 2 τελικό ηφαιστοςβρονταμα Ήφαιστος Βρονταμά (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Γεωργόπουλος το 0 – 1 με πέναλτι, Μανιάτης το 0 – 2.

Κόκκινη: Xαντζής απευθείας στo 60′

Διαιτητής: Σίγγαρης, Boηθοί: Παλαμίδας, Δημακάκος

Aπόλλων Ξηροκαμπίου: Xατζηπετράκος (63′ Γιαννουλόπουλος), Μπέκελης (62′ Σταυρόπουλος), Γραμματικάκης, Αρνιώτης, Χρηστακης, Κελεμενι (53′ Σούμπασης), Κυριακοπουλος, Σουμπασης, Ταμπακης, Χρηστακης, Σιδερης. 

Ήφαιστος Βρονταμά: Απαλοδημας, Χαντζής, Λυμπερης, Γιαννουκλας, Σοβολος (89′ Γιαννόπουλος), Γεωργοπουλος, Φεριζης Γιάννης, Παππας, Μανιατης (80′ Χαλκιάς), Καλογιαννης Γιώργος, Τσακωνας.

Ευρώτας Έλους 3 – 0 τελικό Μολαϊκός (0 – 0 ημίχ)

Διατητής: Σελίμος, Βοηθοί: Σταματάκος, Μπούτσαλης

Γκολ: Κλάψης το 1 – 0 με πέναλτι, Ροντσέα το 2 – 0 στο 69′, Χριστάκος το 3 – 0 στο 85′.

Ο Ροντσέα κέρδισε το πέναλτι.

Οι γηπεδούχοι πιστεύουν ότι έπρεπε να είχε αποβληθεί ο τερματοφύλακας στη φάση του πέναλτι.

Ευρώτας Έλους: Μπασουρακος, Τζανετάκος, Μποικου, Σκλαβενίτης, Τσαγκαρούλης, Κολλάτος, Κλάψης (Εμμανουηλίδης), Μανουσοπουλος, Αλιμπαλης (Κουτσοβασίλης), Ροντσεα, Χριστάκος (Τζαμουρής).

Mολαϊκός:

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου 0 – 0 τελικό Λεωνίδας Γλυκόβρυσης (0 – 0 ημίχ)

Διατητής: Αλειφερόπουλος Βοηθοί: Ατσαβές, Χατζημανώλης

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Μακρής, 

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: Κιοσέ, Λατσης, Αλεξακης (Γεωργαντλωνης), Ντεντες, Μπουτσαλης, Κουφακος (Νταραστεάνου), Παρασκευόπουλος, Μαργαριτης, Πατσουρακος, Υμερι, Μινέα.

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 1 – 4 τελικό Ατρόμητος Συκέας (1 – 2 ημίχ)

Γκολ: Κρισάφι το 0 – 1 στο 39′, Κοκκόλης το 1 – 1 στο 42′,

Κρισάφι το 1 – 2 στο 45′ με απευθείας φάουλ, Οζότζι το 1 – 3 στο 53′,

Κρισάφι το 1 – 4 στο 88′.

Διαιτητής: Λιάρος, Βοηθοί: Χανδόλιας, Μαυρακάκος

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Λαμπράκος, Βασιλείου, Ρηγόπουλος, Κατσούλης, Κουράκλης, Δημάκος, Κοκκόλης, Πάντος, Ηλιοπουλο Χρ., Φλουδας, Γραμματικάκης.

Ατρόμητος Συκέας: Ρουσιαμάνης, Aναστασάκης, Κανελλάκης, Ιόργκου, Κότσαλης, Σαργκάνης, Κουτρουλάκης Αλ., Κουτρουλάκης Γ., Οζότζι, Λιακάκος, Κρισάφι. Αλλαγές: Μιχελάκος, Ολάνης, Μανωλακάκης.

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο19/11/1615:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο19/11/1615:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο19/11/1615:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή20/11/1615:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή20/11/1615:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή20/11/1615:00

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας