Τοπικά Λακωνίας: Ορισμοί διαιτητών, βοηθών αγώνων 19-20 Νοεμβρίου

0
83

Η ΕΠΣ Λακωνίας ανακοίνωσε την Πέμπτη 17 Νοεμβρίου τους διαιτητές και βοηθούς των αγώνων του Σαββάτου 19 και της Κυριακής 20 Νοεμβρίου. Αναλυτικά ανά κατηγορία:

Α΄ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο19/11/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο19/11/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή20/11/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή20/11/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή20/11/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.
Α1΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο19/11/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή20/11/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή20/11/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο19/11/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή20/11/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή20/11/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή20/11/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/11/1600:00Αναβλήθηκε
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή20/11/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή20/11/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας