Β’ κατηγορία: Βαθμολογίες, αποτελέσματα 5ης αγωνιστικής

0
86

1ος όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ125401162
 
2.ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ1053111110
 
3.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ95302810
4.Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ7521289
5.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ7514065
6.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ45113610
7.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ35104610
8.ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ251131116

5η αγωνιστική

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(5η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο19/11/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.4-3
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή20/11/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.5-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή20/11/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή20/11/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-0

Αμυκλιακός 5 – 0 τελικό Ταϋγετος Παλαιοπαναγιάς (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Kεραμεύς το 1 – 0 στο 1΄(20 δευτερόλεπτο), Κεραμεύς το 2 – 0 στο 6′, Τσάνης το 3 – 0 στο 53′,

Πιτσούλης το 4 – 0 στο 63′, Zαραφωνίτης Γ. το 5 -0 στο 76′,

Πανκλαδιατικός 1 – 0 τελικό Π.Α.Ο. τελικό Κοκκινόραχης (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μπούγας το 1 – 0 στο 17′.

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο26/11/1615:00
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο26/11/1615:00
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

 

2ος όμιλος

 ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ105311104
 
2.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ94301142
 
3.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ7421173
4.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ64130125
5.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ5421167
6.ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ35104319
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ-104004012

5η αγωνιστική

Δόξα Ανωγείων 1 – 4 τελικό  Α.Ε. Δήμου Ασωπού (1 – 3 ημίχ)

Γκολ: Ιατρόπουλος το 0 – 1, Φόρτσας το 1 – 1 στο 27′, Βλαχάκης το 1 – 2,

Βλαχάκης το 1 – 3

Κόκκινη: Αραχωβίτης,

Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(5η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/11/1600:00 0-3 α.α.
 ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή20/11/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.1-4
 ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή20/11/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.1-1

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο26/11/1600:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο26/11/1615:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή27/11/1615:00