To αγωνιστικό πρόγραμμα της Β’ φάσης του πρωταθλήματος Παίδων

0
74

Δύο ομάδες της Λακωνίας συμμετέχουν στην Β’ φάση του πρωταθλήματος Παίδω, Φιλαθλητικό και Κάστρο Μονεμβάσιας. Αναλυτικά το πρόγραμμα των δέκα αγωνιστικών:

1η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣΤΡΙΤΗ06-12-2016ΤΕΝΤΑ19:00 
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ ΚΑΣΤΡΟΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣΣΑΒΒΑΤΟ03-12-2016ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ19:00 
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚΥΡΙΑΚΗ04-12-2016ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ16:00 

2η Αγωνιστική

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980ΣΑΒΒΑΤΟ10-12-2016ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ20:00 
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΑΟ ΜΟΝΕΜΒ ΚΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΤΟ17-12-2016ΔΓ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ17:00 
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΚΥΡΙΑΚΗ18-12-2016ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ15:00 

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΠΕΜΠΤΗ22-12-2016ΤΕΝΤΑ14:00 
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ ΚΑΣΤΡΟΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΠΕΜΠΤΗ22-12-2016ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ18:00 
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣΠΕΜΠΤΗ22-12-2016ΤΕΝΤΑ16:00 

4η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980ΤΕΤΑΡΤΗ28-12-2016ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ17:00 
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ ΚΑΣΤΡΟΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣΠΕΜΠΤΗ29-12-2016ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ17:00 
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣΤΕΤΑΡΤΗ28-12-2016ΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ18:00 

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ ΚΑΣΤΡΟΠΕΜΠΤΗ05-01-2017ΤΕΝΤΑ14:00 
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΠΕΜΠΤΗ05-01-2017ΤΕΝΤΑ12:00 
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΠΕΜΠΤΗ05-01-2017ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ19:00 

6η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980ΤΡΙΤΗ17-01-2017ΤΕΝΤΑ20:30 
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣΑΟ ΜΟΝΕΜΒ ΚΑΣΤΡΟΚΥΡΙΑΚΗ15-01-2017ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ20:00 
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΚΥΡΙΑΚΗ08-01-2017ΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ17:30 

7η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣΣΑΒΒΑΤΟ21-01-2017ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ16:00 
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ ΚΑΣΤΡΟΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚΥΡΙΑΚΗ22-01-2017ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ17:00 
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣΚΥΡΙΑΚΗ22-01-2017ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ14:00 

8η Αγωνιστική

ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980ΚΥΡΙΑΚΗ29-01-2017ΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ18:00 
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΑΟ ΜΟΝΕΜΒ ΚΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΤΟ04-02-2017ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ20:00 
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣΚΥΡΙΑΚΗ05-02-2017ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ20:00 

9η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΚΥΡΙΑΚΗ19-02-2017ΤΕΝΤΑ19:00 
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣΑΟ ΜΟΝΕΜΒ ΚΑΣΤΡΟΚΥΡΙΑΚΗ19-02-2017ΤΕΝΤΑ17:00 
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣΑΣ ΤΡΙΦΥΙΑΣΚΥΡΙΑΚΗ12-02-2017ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ20:00 

10η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ ΚΑΣΤΡΟΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980ΚΥΡΙΑΚΗ26-02-2017ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ16:00 
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣΚΥΡΙΑΚΗ26-02-2017ΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ18:00 
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣΚΥΡΙΑΚΗ26-02-2017ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ19:00 
 

     Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.