Τοπικά Λακωνίας: Διαιτητές και βοηθοί των αγώνων 26-27 Νοεμβρίου

0
101

Η ΕΠΣ Λακωνίας ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων του διημέρου 26-27 Νοεμβρίου:

Α΄ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο26/11/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο26/11/1617:15ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β. 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή27/11/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή27/11/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή27/11/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
Α1΄ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο26/11/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β. 
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή27/11/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή27/11/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(6η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο26/11/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. 
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο26/11/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή27/11/1615:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή27/11/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β. 
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(6η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο26/11/1600:00 Αναβλήθηκε
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο26/11/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή27/11/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας