Α’ κατηγορία: Βαθμολογία και αναλυτικά στοιχεία 10ης αγωνιστικής

0
102
 ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ2710901312
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ2510811386
3.ΜΟΛΑΪΚΟΣ2210712216
4.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ17105231612
 
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ14104241414
6.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ1310415825
7.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ13104151818
8.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ10103161632
 
9.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ910235820
10.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ7102171131
11.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ710145812
12.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ7102171021

10η αγωνιστική

glikovrisi_kalo-jpgΛεωνίδας Γλυκόβρυσης 1 – 1   rp_anoixtoxromo_olympiakosgitheiou-150x150.jpg Ολυμπιακός Γυθείου

vlaxioti_sima_kalo_leukoΑστέρας Βλαχιώτη 2 – 0  sikia_logo_neo Ατρόμητος Συκέας 

ξηροκάμπι_σήμα_μικροΑπόλλων Ξηροκαμπίου 2 – 2   eurotas_elous_mikroΕυρώτας Έλους  

pellana_kommeno2Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου 3 – 0   amilla_logo Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 

aggelonaΑ.Ο. Αγγελώνας 0 – 4   rp_molaikos-150x150.jpgΜολαϊκός  

monemvasiaΚάστρο Μονεμβάσιας 2 – 1 τελικό  ηφαιστοςβρονταμαΉφαιστος Βρονταμά  

glikovrisi_kalo-jpgΛεωνίδας Γλυκόβρυσης 1 – 1 τελικό  rp_anoixtoxromo_olympiakosgitheiou-150x150.jpg Ολυμπιακός Γυθείου  (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Παντελής το 0 – 1 στο 45′, Μινέα με πέναλτι το 1 – 1,

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: ΚΙΟΣΕ, ΛΑΤΣΗΣ,ΑΛΕΞΑΚΗΣ, ΝΤΕΝΤΕΣ, ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ, ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ, ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΝΕΑ, ΥΜΕΡΙ, ΓΕΩΡΓΑΝΤΩΝΗΣ

Ολυμπιακός Γυθείου:  Μύρτα, Καρνιάτης, Καζιάνης, Πατσάκος, Πετρόπουλος, Κωστάκος, Βλάχος, Λιγνός, Παντελής, Κατσικάς, Σαμπατάκος.

Διατητής: Αγρανιώτης Bοηθοί: Γιαννόπουλος, Μπούτσαλης

vlaxioti_sima_kalo_leukoΑστέρας Βλαχιώτη 2 – 0 τελικό sikia_logo_neo Ατρόμητος Συκέας  (2 – 0 ημίχ)

ώρα έναρξης: 17:15

Γκολ: Σταμογιάννος το 1 – 0 στο 10′, Σταμογιάννος το 2 – 0 στο 42′.

Ρουσιαμάνης απέκρουσε πέναλτι του Μπούνα στο 88′.

Αστέρας Βλαχιώτη: Γαρόζης, Τσουκαλάς, Σπηλιωτόπουλος, Μπριλλάκης, Χρήστου, Λιόσης, Τσιμικλής, Σπάσιτς, Σταμογιάννος, Σαραντόπουλος, Μπούνας.

Ατρόμητος Συκέας: Ρουσιαμανης, Κανελλακη, Κοτσαλης, Κλαουντιο, Κουτρουλάκης Γ., Κουτρουλάκης Αλ., Πορφυρης, Λιακάκος, Οζοτζι, Σαργκανης, Κρισαφι.

Διατητής: Λιάρος Bοηθοί: Παναγάκος, Ξανθάκος

Αγώνες Κυριακής 27 Νοεμβρίου

ξηροκάμπι_σήμα_μικροΑπόλλων Ξηροκαμπίου 2 – 2 τελικό  eurotas_elous_mikroΕυρώτας Έλους  (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Χριστάκος το 0 – 1 στο 19′, Σίδερης το 1 – 1 στο 54′, Ροντσέα το 1 – 2 στο 77′,

Κόκκινη: Απευθείας κόκκινη ο Κολλάτος στο 83′, Κελεμένι το 2 – 2 στο 92′.

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Γιαννουλόπουλος, Γραμματικάκης, Σίδερης, Ταμπάκης, Χριστάκης Γ., Μπέκελης, Κελεμένι, Κυριακόπουλος, Χριστάκης Λ., Τσάκωνας, Σουμπασης. 

Ευρώτας Έλους: Μπασουράκος, Τζανετάκος, Μποικου, Σκλαβενίτης, Τσαγκαρόπουλος, Κολλάτος, Ροντσέα, Μανουσόπουλος, Κουτσοβασίλης, Χριστάκος, Αλίμπαλης.

Διαιτητής: Χανδόλιας, Βοηθοί: Ατσαβές, Ζαχαράκης

pellana_kommeno2Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου 3 – 0 τελικό  amilla_logo Άμιλλα Αγίου Ιωάννη (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Δουμουρας το 1 – 0 με κεφαλιά στο 40′, Πετρούλιας το 2 – 0 στο 73′,

Σικαλόπουλος το 3 – 0.

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Μακρής, Σπυρόπουλος, Τσαρπαλής, Δούμουρας, Μπεντεβής, Στρέμπας, Νινιός, Μαρίνος, Γεωργαντάς, Σικαλόπουλος, Πάολο.

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Λαμπράκος, Κουράκλης, Κονίνης, Κ…., Κατσουλης, Ρηγόπουλος, Δημάκος, Ηλιόπουλος Χρ., Ηλιόπουλος Τ., Φλούδας, Στυλιανάκος.

Διαιτητής: Γιαννόπουλος Βοηθοί: Μαυρακάκος, Ορφανός

aggelonaΑ.Ο. Αγγελώνας 0 – 4 τελικό  rp_molaikos-150x150.jpgΜολαϊκός  (0 – 4 ημίχ)

Γκολ: Σεμερτζίδης το 0 – 1, Κομιώτης το 0 – 2, Κομιώτης το 0 – 3,

Κομιώτης το 0 – 4,

Α.Ο. Αγγελώνας: Παναρίτης, Λεκακης Στ., Κοκκαλιαρης (Λεκάκης Στ.), Πραγαλος, Νικολακακης, Μουτσατσος (Διαμαντακος), Μιχαηλίδης (55′ Αντωνιου), Βλάχος, Παπαδακης, Νανος, Κωστάκης Σολων.

Μολαϊκός: Γραματικακης, Ζωταλης, Μεσινι, Βλάχος, Σαριδης, Σουκουλι, Σεμερτζίδης, Ρουμανης, Κομιωτης, Διαμαντακης, Ζωρας.

Διαιτητής: Σελίμος, Σταματάκος, Βοηθοί: Μπούτσαλης

monemvasiaΚάστρο Μονεμβάσιας 2 – 1 τελικό  ηφαιστοςβρονταμαΉφαιστος Βρονταμά  (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Λυμπέρης το 0 – 1  στο 3′, Μπαρδης το 1 – 1, Τραϊφόρος Άρης το 2 – 1.

Κάστρο Μονεμβάσιας:

Ήφαιστος Βρονταμά: Απαλοδημας, Γιάννουκλας, Λάτσης, Χαλκιάς, Λυμπέρης, Φεριζης Γ., Καλογιάννης Γ., Γεωργόπουλος, Μανιάτης, Παπάς, Τσάκωνας.

Διαιτητής: Παλαμίδας Βοηθοί: Γιαννόπουλος. Καφετζόπουλος

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας

10η αγωνιστική

Α΄ Κατηγορία
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαAποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο26/11/161-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο26/11/162-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή27/11/162-2
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή27/11/163-0
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή27/11/160-4
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή27/11/162-1

11η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο03/12/1615:00
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο03/12/1615:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο03/12/1615:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή04/12/1615:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή04/12/1615:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή04/12/1615:00