Football League: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 3ης αγωνιστικής.

0
58

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ93300104
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ9330072
3.ΛΑΜΙΑ7321040
4.Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ6320143
5.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ5312032
6.ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ5312032
7.Ο.Φ.Η.5312053
8.ΤΡΙΚΑΛΑ4311134
9.ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ4211032
10.ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ4320162
11.ΚΑΛΛΙΘΕΑ3310268
12.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ2302113
13.ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ1301203
14.ΧΑΝΙΑ1201102
15.ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ1301224
16.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ1301214
17.Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ1301227
18.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ0300327

3η αγωνιστική

anagennisi-logoΑναγέννηση Καρδίτσας 0 – 2 τελικό  rp_sparti_pae-150x150.jpg Σπάρτη  (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Ηλιόπουλος το 0 – 1 στο 12′, Αναστασόπουλος το 0 – 2 στο 76′.

Αναγέννηση Καρδίτσας: Κουτσόπουλος, Ζδράβος (46′ Τσόπελας), Δημόπουλος, Σμίλτος, Κισκαμπάνης, Φέτσης, Ντάνκουα, Μοσχάκης, Τζέκος, Μπιτέλης (71′ Ελ Σαγιέντ), Μπλέντι.

Σπάρτη:  Μελίσσας, Σιώπης, Παπαχρήστος, Γκαλίτσιος, Καρτσαμπάς, Μπανούσης, Kατσίκης, Αναστασόπουλος,, Ηλιόπουλος (66′ Γιαννίτσης), Μπουντόπουλος (74′ Παναγιώτου), Αναστασάκος.

Kισσαμικός 0 – 1 τελικό Άρης  (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Καπνίδης το 0 – 1 στο 51′.

Κισσαμικός: Λαζαρίδης, Παγώνης, Παντελάκης, Σταθάκης, Τσοντάκης, Γκούμας, Τιάγκο Σίλβα, Μαρτίνεθ, Θέος, Κίκε, Μίλιτς.

Άρης (Νίκος Αναστόπουλος): Διούδης, Ραούλ Μπράβο, Ιντζίδης, Καράμπελας, Τζανακάκης, Παυλίδης, Νέτο, Αντρέου, Ίλιτς, Τάτος, Μιλούνοβιτς.

Αγροτικός Αστέρας 5 – 3 τελικό  Καλλιθέα  (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Ηλιάδης το 0 – 1 στο 16′, Δεινόπαπας το 1 – 1 στο 21′, Φίλιπ το 2 – 1 στο 57′, 

Δεινόπαπας το 3 – 1 στο 60′, τo 3 – 2 στο 78′, το 4 – 2 στο 83′,

τo 5 – 2 στo 84′,

Αγροτικός Αστέρας (Νίκος Νεντίδης): Γιακουμής, Αργυρίου, Βαφέας, Ουνγιαλίδης, Κουκόλης, Τεγούσης, Χατζής, Τάι, Φελίπε, Δεινόπαπας, Πάτο.

Καλλιθέα (Τάκης Γκώνιας): Ντούνης, Λεβέντης, Σταμόπουλος, Μουκτάρης, Πάτας, Γκίνη, Μπέλης, Μάκο, Ηλιάδης, Τσίπρας, Σταματάκος.

Αχαρναϊκός 0 – 1 τελικό Τρίκαλα  (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μπαικαρά το 0 – 1 στο 52′,

Αχαρναϊκός (Μίλος Κόστιτς): Αποστολίδης, Σωτηράκος, Χριστοφιλέας, Αναστασίου, Μουστάκης, Τσεμπερίδης, Μάρης, Πλαβούκος, Τζέφερσον, Γουέρε, Ντούνγκα

Τρίκαλα (Γιώργος Γεωργιάδης): Σιδεράκης, Γκόλιας, Λαμπάκης, Βέρτζος, Ριζογιάννης, Λεάντρο, Μουμίν, Στογιάνοβιτς, Μπαϊκαρά, Γιαννιτσάνης, Κουσκουνάς

Αιγινιακός 2 – 1 τελικό  Πανθρακικός  (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Ζγκούρι το 1 – 0  στο 41′, Γιαζιτζόγλου με πέναλτι το 2 – 0 στο 47′, το 2 – 1 στο 69′,

Αιγινιακός (Περικλής Αμανατίδης): Τόλιος, Παπουτσογιαννόπουλος, Γιαζιτζόγλου, Λιόλιος, Πασαλίδης, Πατράλης, Ζούρκος, Γκατσολάρι, Φασίδης, Ζγκούρη, Γκούρτσας.

Πανθρακικός (Κώστας Ανυφαντάκης): Γκαραβέλης, Πολίμος, Μυρθιανός, Ρουσσάκης, Πετρούσης, Γαβριηλίδης, Ψάλτης, Μήλιος, Κάρδαρης, Ρομπέρ, Νικόλτσης.

Καλλονή 0 – 2 τελικό Λαμία  (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Μπλάζιτς το 0 – 1 στο 13′, Βασιλογιάννης το 0 – 2 στο 18′, 

Καλλονή (Γιώργος Βαζάκας): Ταΐρης, Ζουλιώτης, Αρναούτογλου, Ρεπετσάς, Τζελίδης, Ντάλλας, Γιώργου, Παραΐμπα, Φράγκος, Κέρι, Μπουρντουζάν

Λαμία (Μπάμπης Τεννές): Πίκτας, Σπυρόπουλος, Πεταυράκης, Αναστασιάδης, Βαλιός, Ντουρμισάι, Μπλάζιτς, Βασιλoγιάννης, Καραγιάννης Βάντερσον, Όμο

Κυριακή, 27/11 

Πανσερραϊκός-Χανιά (15:00)

4η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Σμύρνης
Παναγιάλειος-Αγροτικός Αστέρας
Σπάρτη-Αιγινιακός
Καλλιθέα-Πανσερραϊκός
Πανθρακικός-Κισσαμικός
Χανιά-Αχαρναϊκός
Άρης-Καλλονή
Τρίκαλα-ΟΦΗ
Λαμία-Πανελευσινιακός

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα άρθρα της Football League