Τοπικά Λακωνίας: Διαιτητές και βοηθοί αγώνων 3-4 Δεκεμβρίου

0
123
Α΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. 
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο03/12/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. 
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή04/12/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ. 
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή04/12/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή04/12/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. 
Α1΄ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή04/12/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή04/12/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/12/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή04/12/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(7η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. 
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο03/12/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β. 
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή04/12/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή04/12/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(7η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο03/12/1600:00  
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ. 
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΙΚΑΣΚυριακή04/12/1615:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας