Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 3 Δεκεμβρίου

0
84
EUROSPORT 2

Τελικός
Παγκόσμιο Γυναικών Under 20

11:15
OTE SPORT 7

Γρανάδα – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
OTE SPORT 3

Μόναχο 1860 – Ντινάμο Δρέσδης
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
OTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

Πλατανιάς – Πανιώνιος
Super League

15:00
OTE SPORT 6

Βόλφσμπουργκ – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 8

Βέρντερ – Ίνγκολσταντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 7

Χόφενχαϊμ – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 1

Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 4

ΑΕΚ – Κόροιβος
Basket League

17:00
NOVASPORTS 4

Άρης – Κολοσσός
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Κύμη – ΠΑΟΚ
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Απόλλων Πατρών – Δόξα Λευκάδας
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Ρέθυμνο – Προμηθέας Πατρών
Basket League

17:00
OTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Μονπελιέ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 3

Μονπελιέ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
OTE SPORT 3

Λειψία – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 1

Γουέστ Χαμ – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 7

Λεγκανές – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Κέρκυρα – ΑΕΚ
Super League

19:30
FOX SPORTS

Philadelphia Flyers – Chicago Blackhawks
NHL

20:00
NOVASPORTS 3

Σπόρτινγκ – Σετούμπαλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 1

Μονακό – Μπαστιά
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
OTE SPORT 6

Μπαρτσελόνα – Παρί Σεν Ζερμέν
Champions League Χάντμπολ

21:30
OTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 1

Γιουβέντους – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 5

Στάνφορντ – Κάνσας
NCAA

22:30
NOVASPORTS 3

Πόρτο – Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
EUROSPORT 2

Revolution series London, United Kingdom
Ποδηλασία

23:00
FOX SPORTS

Butler – Central Arkansas
NCAA

23:00