Τοπικά Λακωνίας: Ορισμοί διαιτητών, βοηθών αγώνων 10-11 Δεκεμβρίου

0
86

Η ΕΠΣ Λακωνίας ανακοίνωσε τους διαιτητές και βοηθούς των αγώνων του Σαββάτου 10 και της Κυριακής 11 Δεκεμβρίου.

Α΄ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο10/12/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο10/12/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. 
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή11/12/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή11/12/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή11/12/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή11/12/1617:15ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΛΙΑΡΟΣ Σ. 
Α1΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο10/12/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. 
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο10/12/1617:15ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή11/12/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή11/12/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή11/12/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(8η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο10/12/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. 
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο10/12/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 
.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή11/12/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π. 
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή11/12/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(8η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο10/12/1600:00 Αναβλήθηκε
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο10/12/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή11/12/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.