Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 10 Δεκεμβρίου

0
76
OTE SPORT 3

Μπόχουμ – Μόναχο 1860
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
OTE SPORT 2

Οσασούνα – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
OTE SPORT 1

Γουότφορντ – Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

Αστέρας Τρίπολης – Βέροια
Super League

15:00
OTE SPORT 3

Κολονία – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 4

Αμβούργο – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 1

Μπάγερν Μονάχου – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 5

Ίνγκολσταντ – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 6

Φράιμπουργκ – Ντάρμσταντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 4

Άρης – Κύμη
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Προμηθέας Πατρών – ΠΑΟΚ
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Κόροιβος – Τρίκαλα
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Δόξα Λευκάδας – Λαύριο
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Κολοσσός – Απόλλων Πατρών
Basket League

17:00
OTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βαλένθια
Basket League

17:15
NOVASPORTS 1

Ξάνθη – ΑΕΛ
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Μπορντό – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 4

Φοίνικας Σύρου – ΠΑΟΚ
Volley League

19:00
OTE SPORT 7

Κροτόνε – Πεσκάρα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
OTE SPORT 2

Λας Πάλμας – Λεγκανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ – Λεβαδειακός
Super League

19:30
OTE SPORT 3

Χέρτα – Βέρντερ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 1

Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX SPORTS

Philadelphia Flyers – Dallas Stars
NHL

20:00
NOVASPORTS 3

Ντεπορτίβο Τσάβες – Μορεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 5

ITTF Grand Finals
Επιτραπέζια αντισφαίριση

21:00
NOVASPORTS 1

Λιλ – Μονπελιέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
EUROSPORT

Six-day: Amsterdam, Netherlands
Ποδηλασία

21:30
OTE SPORT 1

Σαμπντόρια – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 3

Μποαβίστα – Γκιμαράες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
FOX SPORTS

Los Angeles Kings – Ottawa Senators
NHL

23:00