Football League
Α.Ε.Λ Καλλονής 1 – 1 τελικό Πανθρακικός (1 – 1 ημιχ)
Γκολ: Μπουρντουχάν το 1 – 0 στο 5′, Πλέγας το 1 – 1 στο 18′.
Αχαρναϊκός 3 – 1 τελικό Καλλιθέα (1 – 0 ημιχ)
Γκολ: Ματσούκας το 1 – 0 στο 15′,
Πανσερραϊκός 4 – 2 τελικό Παναγιάλειος (1 – 1 ημιχ)
Γκολ: Κάκκο το 1 – 0 στο 22′, Κρητικός το 1 – 1 στο 33′,
Λαμία 1 – 0 τελικό Τρίκαλα (- ημιχ)
Γκολ:
Ο.Φ.Η 0 – 0 Χανιά (- ημιχ)
ώρα έναρξης: 17:00
Γκολ:
Τοπικά Λακωνίας
Αστέρας Βλαχιώτη 3 – 0 τελικό Α.Ε Πελλάνας Καστορείου (1 – 0)
ώρα έναρξης: 17:15
Γκολ: Μπούνας το 1 – 0 στο 2′, Σαραντόπουλος το 2 – 0 στο 74′, Μπούνας το 3 – 0 στο 80′,
Αστέρας Βλαχιώτη: Γαρόζης, Λιόσης, Τσουκαλάς, Τσώνης, Μπριλλάκης, Σαραντόπουλος, Τσιμικλής, Χαλίλι, Μπούνας (Τσίκαρης), Σταμογιάννος (Λεϊμόνιτης), Χρήστου.
Α.Ε Πελλάνας Καστορείου: Αλεξανδρόπουλος, Κουτρουβέλης, Σπυρόπουλος, Μπεντεβής, Δούμουρας, Νινιός, Τσαρπαλής, Μαρίνος (26′ Οδεσιμιωτης), Σερτζιο, Γεωργαντας, Παολο.
Διαιτητής: Αγρανιώτης Βοηθοί: Καρβούνης, Ισάκοβ, Λιάρος
Μολαϊκός 2 – 1 τελικό Ολυμπιακός Γυθείου (1 – 0 ημιχ)
Γκολ: Κομιώτης το 1 – 0 στο 42′, Διαμαντάκης το 2 – 0 στο 48′, Κατσικάς το 2 – 1 στο 78′,
Μολαϊκός: Γραμμματικάκης, Βλάχος, Σαρίδης, Μεσινι, Ζώταλης, Ρουμάνης, Σουκουλι, Ζωρας, Κομιωτης, Σεμερτζίδης, Διαμαντακης
Ολυμπιακός Γυθείου: Μιρτα, Πετροπουλος, Αναστασακος, Καζιαννης, Κατσικας, Γρηγορακακης, Σαμπατακος, Βλαχος, Καρνιάτης, Παντελης, Λιγνος.
Διαιτητής: Ανούσος Βοηθοί: Σταματάκος, Μπουτσάλης, Γιαννόπουλος
Λεωνίδας Γλυκόβρυσης 0 – 0 τελικό Άμιλλα Αγ. Ιωάννη (0 – 0 ημιχ)
Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: Μανιατάκος, Λάτσης, Αλεξακης, Μπούτσαλης, Ντεντες, Πατσουρακος, Γεωργαντωνης, Μινεα, Υμερι, Κατσαφουρος, Παρασκευοπουλος.
Άμιλλα Αγ. Ιωάννη:
Διαιτητής: Σίγγαρης Βοηθοί: Δημακάκος, Μανωλακάκη
Κάστρο Μονεμβασιάς 2 – 1 τελικό Ευρώτας Έλους (0 – 0 ημιχ)
Γκολ: Χριστάκος το 0 – 1 στο 61′, Λυμπερόπουλος το 1 – 1 στο 65′, Λυμπερόπουλος το 2 – 1 στο 72′,
Κάστρο Μονεμβασιάς: Γκουβούσης, Κακουσιος, Δρούγος, Τσαρικτί, Ασλανίδης, Τραϊφόρος Αρ., Τραϊφόρος Γ., Νιάκολας (Λυμπερόπουλος), Μπάρδης, Ντάριο.
Ευρώτας Έλους: Μπασουρακος, Εμμανουηλίδης, Μποικου, Σκλαβενίτης, Τσαγκαρόπουλος, Κολλάτος, Κλάψης, Χριστακος, Αλιμπαλης, Ροντσεα, Κουτσοβασίλης.
Διαιτητής: Χανδόλιας Βοηθοί: Σόβολος, Χατζημανώλης
Α.Ο. Αγ. Βασιλείου Γυθείου 1 – 0τελικό Εθνικός Βατίκων (0 – 0 ημιχ)
Γκολ:
Α.Π.Ο. Περιστερίου Φιλισίου 1 – 2 τελικό Κάστρο Γερακίου (1 – 1 ημιχ)
Γκολ:
Βοιας Νεάπολης 0 – 1 Α.Ε Λογκανίκου (0 – 1 ημιχ)
Γκολ:
Αμυκλιακός 4 – 1 τελικό Π.Α.Ο Κοκκινόραχης (2 – 1 ημιχ)
Γκολ: Μακρής το 0 – 1, Πιτσούλης το 1 – 1 στο 17′, Περγαντής το 2 – 1 στο 38′,
με αυτογκόλ
Α.Ο Λογγάστρας 1 – 3 τελικό Ταϋγετος Παλαιοπαναγιάς (0 – 2 ημιχ)
Γκολ:
Ταξιάρχες Νιάτων 9 – 0 τελικό Δόξα Ανωγείων (5 – 0 ημιχ)
Γκολ: