Τοπικά Λακωνίας: Διαιτητές, βοηθοί αγώνων 17-18 Δεκεμβρίου

0
86

H EΠΣ Λακωνίας ανακοίνωσε τους διαιτητές και βοηθούς των αγώνων του διημέρου 17-18 Δεκεμβρίου

Α΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο17/12/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 
2.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο17/12/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Σ. 
3.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο17/12/1615:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ. 
4.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΥΚΕΑΣΚυριακή18/12/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. 
5.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή18/12/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
6.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή18/12/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ. 
Α1΄ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο17/12/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 
8.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο17/12/1617:15ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 
9.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή18/12/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 
10.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή18/12/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 
11.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή18/12/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(9η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/12/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
13.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή18/12/1611:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β. 
14.ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή18/12/1611:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β. 
15.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/12/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(9η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο17/12/1600:00 Αναβλήθηκε
17.ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο17/12/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 
18.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή18/12/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.