Τοπικά Λακωνίας: Ορισμοί διαιτητών, βοηθών αγώνων 7-8 Ιανουαρίου

0
92

Η ΕΠΣ Λακωνίας ανακοίνωσε την Πέμπτη 5 Ιανουαρίου τους διαιτητές και βοηθούς των αγώνων 7-8 Ιανουαρίου

Α΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο07/01/1715:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. 
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο07/01/1715:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. 
3.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή08/01/1715:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 
4.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή08/01/1715:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 
5.ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή08/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 
6.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή08/01/1715:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 
Α1΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο07/01/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
8.Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο07/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
9.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή08/01/1715:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 
10.Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή08/01/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. 
11.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή08/01/1715:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(10η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο07/01/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 
13.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο07/01/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 
14.ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή08/01/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 
15.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή08/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(10η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο07/01/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. 
17.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή08/01/1715:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β. 
18.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή08/01/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.