Football League, Τοπικά Λακωνίας: Ζωντανή ενημέρωση αγώνων Σαββάτου 7 Ιανουαρίου

0
100

Οι συνεργάτες του αθλητικού site της Λακωνίας isports.gr βρίσκονται και αυτό το Σάββατο 7 Ιανουαρίου στα γήπεδα της Λακωνίας για να σας μεταφέρουν την εξέλιξη των αγώνων.

Football League

Λαμία 2 – 1 τελικό Αγροτικός Αστέρας (0 – 0 ημιχ)

Γκολ: Καραγιάννης το 1 – 0 στο 63′, 

Λαμία (Μπάμπης Τεννές): Τσέναμο, Σπυρόπουλος, Πεταυράκης, Αναστασιάδης, Κοτσώνης, Όμο, Μπλάζιτς, Φερφελής, Βασιλόγιαννης, Ντουρμισάι, Βάντερσον.

Αγροτικός Αστέρας (Νίκος Νεντίδης): Γουναρίδης, Αργυρίου, Μπουζίκος, Κουκόλης, Βαφέας, Τεγούσης, Χατζής, Τάι, Φιλίπε, Πάτο, Γκέσιος.

ΑΝΑΒΟΛΗ Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας ( –  ημιχ)

 

Τοπικά Λακωνίας

glikovrisi_kalo-jpgΛεωνίδας Γλυκόβρυσης 0 – 6 τελικό vlaxioti_sima_kalo_leuko Αστέρας Βλαχιώτη (0 – 3 ημιχ)

Διαιτητής: Αγρανιώτης, Βοηθοί: Παλαμίδας, Παναγάκος

Γκολ: Μπούνας το 0 – 1 στο 1′, Μπριλλάκης το 0 – 2 στο 4′, Χαλίλι το 0 – 3 στο 42′, 

Σταμογιάννος με πέναλτι το 0 – 4 στο 47′, Χρήστου το 0 – 5, Αράπογλου το 0 – 6,

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: Μανιατακος, Λατσης, Κατσαφουρος, Μπουτσαλης, Αλεξακης, Νταραστεανου, Μινέα, Μαργαριτης, Υμερι, Γεωργαντωνης, Καλλης

Αστέρας Βλαχιώτη: Μπέμπης, Τσουκαλάς, Χρήστου, Μπριλλάκης, Σπηλιωτόπουλος, Τσιμικλής, Λιόσης, Σταμογιαννος, Χαλίλι (Αραπογλου), Μπούνας, Νίκιας Γ. (Δημήτρης Νίκιας)

sikia_logo_neoΑτρομητος Συκέας 2 – 2 τελικό  eurotas_elous_mikro Ευρώτας Έλους (0 – 1 ημιχ)

Διαιτητής: Λιάρος, Βοηθοί: Σταματάκος, Μπούτσαλης

Γκολ: Ρόντσεα το 0 – 1 στο 30′, Ροντσέα το 0 – 2, Κρισάφι το 1 – 2, 

Κρισάφι το 2 – 2 με πέναλτι στο 88′.

Κόκκινες: Κλάψης και Ροντσέα απευθείας.

Ο Λιάρος έχει σφυρίξει πέναλτι υπέρ του Ατρομήτου μετά από υπόδειξη του Μπούτσαλη και ο αγώνας έχει διακοπεί στο 87′ αρκετή ώρα με έντονες διαμαρτυρίες από τους φιλοξενούμενους. Ο Λιάρος απέβαλλε τους Κλάψη, Ροντσέα.

Ατρόμητος Συκέας: Ρουσιαμάνης, Αναστασάκης, Κλαούντιο, Τραϊφόρος Αρ., Κανελλάκης, Πορφύρης, Μανωλακάκης,  Βυρόπουλος, Κουτρουλάκης Αλ., Σαργκάνης, Κρισάφι.

Ευρώτας Έλους: Μπασουράκος, Εμμανουηλίδης, Μποίκου, Σκλαβενίτης, Τσαγκαρόπουλος, Κολλάτος, Κλάψης, Μανουσόπουλος, Κουτσοβασίλης, Ροντσέα, Χριστάκος.

Α.O. Δαφνίου 1 – 1 τελικό Πανγυθεατικός (1 – 0 ημιχ)

Γκολ: Ν

Α.Ο. Αγίου Βασιλείου Γυθείου 4 – 2 τελικό Α.Ο. Μυρτέας ( –  ημιχ)

Γκολ: Ν

Πανκλαδιατικός 0 – 4 τελικό Αμυκλιακός ( –  ημιχ)

Γκολ: Ν

Π.Α.Ο. Κοκκινόραχης 4 – 0 τελικό Σελλασιακός ( –  ημιχ)

Γκολ: Ν

Αίαντας Ευρώτα 0 – 0 Δόξα Ανωγείων ( –  ημιχ)

Γκολ: Ν