Ευρώτας Έλους: Ανακοίνωση για τον εκτός έδρας αγώνα με Ατρόμητο Συκέας

Η ανακοίνωση του Ευρώτα Έλους για τον εκτός έδρας αγώνα στην Συκέα με τον Ατρόμητο:

Ο Ευρώτας Έλους σήμερα έπαιξε μέσα στον Ατρόμητο Συκέας.  Η ομάδα μας ήταν ανώτερη σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού, προηγήθηκε στο σκορ με 0-2 και βρεθηκε στο 91 να ισοφαρίζεται σε 2-2. Υπάρχει αλλοίωση αποτελέσματος! Από τον κ. Λιάρο, και τον κ. Μπούτσαλη.  Στο πρώτο ημίχρονο δεν έχει δοθεί καθαρό πέναλτι στον Χριστάκο Γιάννη και στο δεύτερο ημίχρονο στον ίδιο παίκτη. Όσο για την φάση του 91 ο διαιτητής Λιάρος έχει δείξει άουτ και μετά από έντονες διαμαρτυρίες των παικτών του Ατρομήτου πήγε μπροστά στον βοηθό Μπούτσαλη και άλλαξε την απόφασή του. Για την συγκεκριμένη φάση δεν θέλουμε να πούμε κάτι παραπάνω. Ήταν εκεί η διοίκηση της ΕΠΣ Λακωνίας και θα κρίνουν καλύτερα από εμάς. Καταφέρανε να αλλοιώσουν μια πολύ καλή εμφάνιση του Ευρώτα Έλους.