Διαιτησία: Oρισμοί Λακώνων στους αγώνες του διημέρου 14-15 Ιανουαρίου

0
38

Το Isports.gr κάθε εβδομάδα σας ενημερώνει για τους ορισμούς των Λακώνων διαιτητών και βοηθών σε Σουπερλίγκα, Stoiximan Football League και Γ’ Εθνική.

Για το διήμερο 14-15 Ιανουαρίου, ο Σπύρος Σελίμος θα είναι 4ος διαιτητής στο Θεόδωρος Κολοκοτρώνης στον αγώνα μεταξύ του Αστέρα Τρίπολης και τον Παναιτωλικό.

Στους αγώνες της Football League ορίσθηκε βοηθός ο Σταματάκος στο Παναιγιάλειος – Πανθρακικός και βοηθός ο Παλαμίδας στο Αχαρναϊκός – ΟΦΗ.

Σουπερλίγκα

Αναλυτικά όλοι οι ορισμοί της Σουπερλίγκας στους αγώνες της 11ης αγωνιστικής:

14/01 15:00 ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

14/01 17:15 ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

14/01 19:30 ΔΗΜ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

15/01 15:00 AEL FC ARENA ΑΕΛ-ΠΑΟΚ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

15/01 17:15 Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

15/01 17:15 ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΟΥΡΟΜΠΙΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΠΕΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

15/01 17:15 ΞΑΝΘΗ ARENA ΞΑΝΘΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΤΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

15/01 19:30 ΑΠ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΕΚ

ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΑΛΦΟΦΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΑΡΑΪΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

Football League

Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 10ης αγωνιστικής της Football League ανακοίνωσε η ΚΕΔ.

Aναλυτικά:

Σάββατο 14 Ιανουαρίου
Αγροτικός Αστέρας – Άρης (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης»)
Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Νατσιούλας, Αναστασίου (Λάρισας)
4ος: Σέζος (Κιλκίς)

Κυριακή 15 Ιανουαρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΟ Χανιά (14:00, Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Καρατέρπος (Κοζάνης)
Βοηθοί: Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

Καλλονή – Απόλλων Σμύρνης (15:00, Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης)
Διαιτητής: Κακριδής (Κορινθίας)
Βοηθοί: Πυργάκης (Κορινθίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)
4ος: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)

Αχαρναϊκός – ΟΦΗ (15:00, Δημοτικό Αχαρνών)
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Αρμακόλας (Κυκλάδων)
4ος: Αντωνίου (Αθηνών)

Κισσαμικός – Πανελευσινιακός (15:00, Mάλεμε)
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Κορτέσης (Αθηνών), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)

Αιγινιακός – Τρίκαλα (15:00, Δημοτικό Αιγινίου)
Διαιτητής: Μήτσιος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου), Μωυσιάδης (Γρεβενών)
4ος: Τσετσίλας (Γρεβενών)

Παναιγιάλειος – Πανθρακικός (15:00, Δημοτικό Στάδιο Αιγίου)
Διαιτητής: Κούλης (Ηλείας)
Βοηθοί: Σεφέρης (Κορινθίας), Σταματάκος (Λακωνίας)
4ος: Γκοβέσης (Αρκαδίας)

Καλλιθέα – Σπάρτη (15:00, Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας)
Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Σοφός, Παγούρας (Βοιωτίας)
4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)

Πανσερραϊκός – Λαμία (17:00 ΕΡΤ3, Δημοτικό Σερρών)
Διαιτητής: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Γρεβένης (Χαλκιδικής), Νίκζας (Λάρισας)
4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

– See more at: http://www.ekriti.gr/athlitika-podosfairo/oi-diaitites-tis-10is-agonistikis-tis-football-league#sthash.U0ZTvLq6.dpuf