Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 21 Ιανουαρίου

0
120
EUROSPORT 2

Australian Open
Τένις

10:00
EUROSPORT

Australian Open
Τένις

10:15
EUROSPORT 2

Australian Open
Τένις

12:30
OTE SPORT 5

Ράλι Μόντε Κάρλο (SS12 La Batie Montsaleon – Faye 2)
WRC

13:00
ΕΡΤ2

Αχαρναϊκός – Άρης
Football League

14:00
OTE SPORT 2

Εσπανιόλ – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
EUROSPORT

Australian Open
Τένις

14:00
OTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Σουόνσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 1

Ηρακλής – Βέροια
Super League

15:00
ΕΡΤ3

ΟΦΗ – Λαμία
Football League

16:00
OTE SPORT 7

Ντάρμσταντ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 3

Βέρντερ – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 5

Σάλκε – Ίνγκολσταντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 6

Βόλφσμπουργκ – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 8

Άουγκσμπουργκ – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 3

Παναθηναϊκός – Παμβοχαϊκός
Volley League

17:00
OTE SPORT 4

ΑΕΚ – Απόλλων Πατρών
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Τρίκαλα – Άρης
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ – Δόξα Λευκάδας
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Ρέθυμνο – Κολοσσός
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Κύμη – Λαύριο
Basket League

17:00
OTE SPORT 1

Στόουκ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος – Παναιτωλικός
Super League

17:15
OTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 4

Ναντ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 5

Πόρτο – Ρίο Άβε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

18:00
OTE SPORT 7

Κιέβο – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 2

Προμηθέας Πατρών – Παναθηναϊκός
Basket League

19:15
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός – Ξάνθη
Super League

19:30
OTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 3

Λειψία – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 2

Αλαβές – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Μαρίτιμο – Σπόρτινγκ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
OTE SPORT 6

Louisville – Florida State
NCAA

21:00
NOVASPORTS 3

Μπορντό – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
EUROSPORT 2

Six-day: Berlin, Germany
Ποδηλασία

21:30
OTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 5

Παγκόσμιο πρωτάθλημα: Φάση των 16
Χάντμπολ

21:45
OTE SPORT 1

Μίλαν – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
FOX SPORTS

Winnipeg Jets – St. Louis Blues
NHL

22:00
NOVASPORTS 2

Αρούκα – Μποαβίστα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30