Football League, τοπικά Λακωνίας: Ζωντανή ενημέρωση αγώνων 21 Ιανουαρίου

0
119

Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 15:00 με την ομάδα κάτω των 19 της Σπάρτης να κάνει πρεμιέρα στο φετινό πρωτάθλημα του 1ου ομίλου της Football League. Οι συνεργάτες του isports.gr βρίσκονται στα γήπεδα για να σας ενημερώσουν για την εξέλιξη των σημερινών αγώνων.

Καλλιθέα κ19 3 – 0 τελικό Α.Ε. Σπάρτη κ19 (2 – 0 ημίχ)

Γκολ:

Καλλιθέα:

Α.Ε. Σπάρτη:

Αχαρναϊκός 1 – 2 τελικό Άρης (1 – 2 ημίχ)

ώρα έναρξης: 14:00

Γκολ: Μπαργκάν το 0 – 1, Ίλιτς το 0 – 2, Τσεμπερίδης το 1 – 2 στο 45+2′,

Αχαρναϊκός (Μ. Κόστιτς): Ψύχος, Σωτηράκος, Χριστοφιλέας, Ματσούκας, Παπατόλιος, Τσεμπερίδης, Καραντασιάδης, Ντάγκρας, Πλαβούκος, Μουστάκης, Νταμιάνος

ΑΡΗΣ (Ν. Αναστόπουλος): Διούδης, Μπούρμπος, Καράμπελας, Ιντζίδης, Τσουμάνης, Ρόβας, Παυλίδης, Ντούνης (65΄Μιλούνοβιτς), Μπαργκάν (82΄Τζανακάκης), Τάτος, Ιλιτς (58΄Καπνίδης)

ΟΦΗ 1 – 2 70′ Λαμία (0 – 0 ημίχ)

ώρα έναρξης: 16:00

Γκολ:

OΦΗ: Δερμιτζάκης, Κώτσιος, Νάστος, Μιλοσάβλιεφ, Οστοιτς, Βουό, Χαντί, Κομεσίδης, Κοιλιάρας, Αντουκόρ, Ογκμποε (46′ Ράντι).

Λαμία: Τσενάμο, Σπυρόπουλος, Πεταυράκης, Αναστασιάδης, Κοτσώνης, Καραγιάννης, Μπλάζιτς, Βασιλόγιαννης, Ντούρμισαι, Βάντερσον, Ομο.

Τοπικά Λακωνίας

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 0 – 3 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Μπούνας το 0 – 1 στο 7′, Μπούνας το 0 – 2 στο 75′, Νίκιας Γ. το 0 – 3.

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη:  Λαμπράκος, Κατσούλης, Ρηγόπουλος, Βασιλείου, Ηλιόπουλος, Πάντος, Κοκκόλης, Φλούδας, Στυλιανάκος, Παπαρδάκης, Γραμματικός. 

Αστέρας Βλαχιώτη: Γαρόζης, Λιόσης, Τσουκαλάς (Λεϊμονίτης), Σπηλιωτόπουλος, Μπριλλάκης, Τσιμικλής, Σαραντόπουλος (Νίκιας Γ.), Χρήστου, Σταμογιάννος, Αράπογλου (Χαλίλι), Μπούνας.

 

Ήφαιστος Βρονταμά 1 – 0 τελικό Λεωνίδας Γλυκόβρυσης (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Σπύρος Τσάκωνας το 1 – 0.

Κόκκινη: Λάτσης (Γλυκόβρυσης) απευθείας, Καλογιάννης Π. (πάγκο)

Ήφαιστος Βρονταμά:Αλεξανδρόπουλος, Κουτρουβέλης, Λάτσης, Τσάκωνας Θ., Φερίζης Γ., Γεωργόπουλος, Κατσιαφούρος, Νικόλαρος, Τσάκωνας Σπ., Παπάς, Καλογιάννης. 

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: Κιοσε, Λατσης, Αλεξακης, Μάνος, Μπουτσαλης, Ντεντες, Μαργαριτης, Υμερι, Μινεα, Γεωργαντωνης, Καλλης

 

 

Μολαϊκός 5 – 1 τελικό Κάστρο Μονεμβάσιας (3 – 1 ημίχ)

Γκολ: Κομιώτης το 1 – 0, Κομιώτης  το 2 – 0, Σεμερτζίδης το 3 – 0,

με αυτογκόλ το 3 – 1, Σεμερτζίδης το 4 – 1, Μεσίνι το 5 – 1,

Μολαϊκός: Γραμματικάκης, Βλάχος, Τραϊφόρο, Μεσίνι, Ζώταλης, Ρουμάνης, Χοτζάι, Ζώρας, Κομιώτης Σεμερτζίδης, Σαρίδης.

Κάστρο Μονεμβάσιας:

Α.Ε. Περιστερίου Φιλισίου 0 – 1 τελικό Α.Ο. Κροκεών ( – ημίχ)

Γκολ: Συνοδινός το 0 – 1 στο 65′,

 

Εθνικός Βατίκων 0 – 2 τελικό Βοίας Νεάπολης ( – ημίχ)

Γκολ:

Ταϋγετος Παλαιοπαναγιάς 1 – 4 τελικό Αμυκλιακός ( – ημίχ)

Γκολ:

Π.Α.Ο. Κοκκινόραχης 1 – 4 τελικό Πανκλαδιατικός ( – ημίχ)

Γκολ: