Stoiximan Football League: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 12ης αγωνιστικής

0
115

Βαθμολογία

222novdsovndfdfgdsgdgg

12η αγωνιστική

Αχαρναϊκός 1 – 2 τελικό Άρης (1 – 2 ημίχ)

Γκολ: Μπαργκάν το 0 – 1, Ίλιτς το 0 – 2, Τσεμπερίδης το 1 – 2 στο 45+2′,

Αχαρναϊκός (Μ. Κόστιτς): Ψύχος, Σωτηράκος, Χριστοφιλέας, Ματσούκας, Παπατόλιος, Τσεμπερίδης, Καραντασιάδης, Ντάγκρας, Πλαβούκος, Μουστάκης, Νταμιάνος

ΑΡΗΣ (Ν. Αναστόπουλος): Διούδης, Μπούρμπος, Καράμπελας, Ιντζίδης, Τσουμάνης, Ρόβας, Παυλίδης, Ντούνης (65΄Μιλούνοβιτς), Μπαργκάν (82΄Τζανακάκης), Τάτος, Ιλιτς (58΄Καπνίδης)

ΟΦΗ 1 – 2 τελικό Λαμία (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Βουό το 1 – 0 στο 58′, Ντουρμισάϊ το 1 – 1 στο 66′, Όμο το 1 – 2 στο 72′.

OΦΗ: Δερμιτζάκης, Κώτσιος, Νάστος, Μιλοσάβλιεφ, Οστοιτς, Βουό, Χαντί, Κομεσίδης, Κοιλιάρας, Αντουκόρ, Ογκμποε (46′ Ράντι).

Λαμία: Τσενάμο, Σπυρόπουλος, Πεταυράκης, Αναστασιάδης, Κοτσώνης, Καραγιάννης, Μπλάζιτς, Βασιλόγιαννης, Ντούρμισαι, Βάντερσον, Ομο.

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Αγροτικός Αστέρας 3 – 0 Σπάρτη (0-0 ημίχ)

Γκολ:  Κουκόλης με κεφαλιά το 1 – 0 στο 51′,

Κουκόλης το 2 – 0 με κεφαλιά με τον ίδιο τρόπο όπως και το 1 – 0 από εκτελέσεις κόρνερ

Βουτσιας το 3 – 0 στο 77′ σε αντεπίθεση.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Νίκος Νεντίδης): Γιακουμής, Μπουτζίκος, Αργυρίου, Κουκόλης, Γκότοβος, Τάι, Χατζής (37’ λ.τρ. Θεοδωρίδης), Τεγούσης, Πάτο (65’ Βουτσιάς), Δεινόπαπας, Γκέσιος.

ΣΠΑΡΤΗ (Σωτήρης Αντωνίου): Μελίσσας, Παναγιώτου, Καρτσαμπάς, Κατσίκης, Γιαννίτσης, Σιώπης, Γκαλίτσιος, Αναστασόπουλος, Οικονομόπουλος, Λώττας, Ηλιόπουλος.

Καλλονή 0 – 2 Τρίκαλα (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Γκόλιας το 0 – 1 στο 7′, Στεφάνοβιτς το 0 – 2 στο 30′.

ΚΑΛΛΟΝΗ (Δημήτρης Γαβαλάς): Μανιάτης (14’ Μαλλής), Σάββα, Αποστόλου (46’ Αγριμάκης), Ζουλιώτης, Ευαγγελιδάκης, Ρεπετσάς, Γιώργου, Λίταινας, Λαμπράκης, Φράγκος, Σοφιάνης (51’ Κροτσίδας).

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (Αλέκος Βοσνιάδης): Αθανασόπουλος, Σαρακατσάνος, Γκόλιας, Πίντο (52’ Βέρτζος), Αρναρέλλης (83’ Καμπλιώνης), Στεφάνοβιτς, Μουμίν, Ριζογιάννης, Μπαϊκαρά, Γιαννιτσάνης (62’ Τζάκσον), Κουσκουνάς.

Κισσαμικός 0 – 0 τελικό Χανιά (0 – 0 ημίχ)

Αιγινιακός 1 – 2 τελικό Καλλιθέα (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Γουόντερ το 0 – 1 στο ‘, Ζγκούρι το 1 – 1 στο 38′, Σταματάκος το 1 – 2 στο 83’.

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Περικλής Αμανατίδης):  Τόλιος, Παπουτσογιαννόπουλος (88’ Τοπαλίδης), Πασαλίδης, Γιαζιτζόγλου, Λιόλιος, Πατράλης, Ζούρκος, Ζγκούρη, Γκατσολάρι, Ρανγκέλοφ (59’ Παπαδόπουλος), Μπουρντουζάν.

ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Νίκος Κουρμπανάς): Σταυριανός, Συριόπουλος, Σταμόπουλος, Τσώνης, Γκίνη, Τσίπρας, Μπέλης, Σμυρλής (71’ Ηλιάδης), Γουόρντεν (57’ Κρεββατάς), Σταματάκος (90+2’ Τοπάλι), Πάτας.

Παναιγιάλειος 1 – 0 τελικό Αναγέννησης Καρδίτσας (- ημίχ)

Γκολ: Τσιλιγγίρης το 1 – 0 με πέναλτι στο 82′.

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Δημήτρης Σπανός): Στρέζος, Ρότα, Μωυσίδης, Στίκας, Ντέμο, Καζναφέρης, Μπούζας, Κατίδης (46’ Ξόμπλιος), Σκαρτσίλας, Κρητικός (80’ Καζβιρόπουλος), Τσιλιγκίρης (85’ Κοντοές).

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιάννης Μάγγος): Κουτσόπουλος, Καραγιάννης, Δημόπουλος, Μάιγκα (86’ Ξέρρας), Κισκαμπάνης, Σμίλτος, Ντάνκουα, Υφαντής (77’ Βουκομάνοβιτς), Τζέκος, Μπιτέλης, Μπλέντι (65’ Τσιλούλης).

Πανελευσινιακός 1 – 3 Απόλλων Σμύρνης (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Τσούπρος το 1 – 0 στο 27′, Κάσσος το 1 – 1 στο 38′, Κονέ το 1 – 2 στο 69′

Κρητικός το 1 – 3 στο 86′.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Θανάσης Δημόπουλος): Μακρυωνίτης, Τσίγκρος, Τσούπρος, Γραικός, Καμπούρης, Σιλιγαρδάκης, Σταματάκης, Κασνέτση (80′ Κωνσταντινίδης), Νίασον (71′ Αγγελούδης), Ακούζιε (46′ Κορομηλάς), Πρίντεμπς.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Άκης Μάντζιος): Γεωργακόπουλος, Πάνος, Χιντζίδης, Δεληζήσης, Ντάσιος, Κονέ, Κάσσος, Κρητικός (62′ Ρομάνο), Τζάνης (45′ Πετρόπουλος), Αλμπάνης, Διαμαντόπουλος (89′ Καλλέργης).

Πανσερραϊκός 0 – 0 τελικό Πανθρακικός (- ημίχ)

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Π. ΔΙΛΜΠΕΡΗΣ): Μέλκας, Στέβιτς, Καψάλης, Τσελεπίδης, Παπατζίκος, Φουσού, Ρούτσης (11 λ. τρ. Κανούλας), Τσιμίκας, Κάκκο (78′ Κτιστόπουλος), Τσούτσης (84′ Τάντιτς), Γκούρτσας.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ (Κ. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ): Γκαραβέλης, Πολίμος, Κάρδαρης, Μπουγαΐδης, Πετρούσης, Πλέγας, Γαβριηλίδης, Ρουσσάκης (63′ Φουρκάν), Μήλιος, Ζιγκερίδης (80′ Κωστίκος), Κυριαλάνης (61′ Μπεκατώρος).

 

 

13η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Ο.Φ.Η.“ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”Σάββατο28/01/1715:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΑΜΙΑ“ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ”Κυριακή29/01/1715:00
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή29/01/1715:00
ΧΑΝΙΑ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κυριακή29/01/1715:00
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΚυριακή29/01/1715:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/01/1715:00
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή29/01/1715:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή29/01/1715:00