Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής

0
85

Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική των αγώνων της Κυριακής 22 Ιανουαρίου.

 

1ος όμιλος

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας 2-1

Δόξα Προσκυνητών-Ορφέας Ξάνθης 1-2

Εορδαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας (29/1)

Καμπανιακός-Μακεδονικός Φούφα 1-0

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Ποντίων 7-0 (21/1)

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα 3-2

Δόξα Δράμας-Νάουσα 3-0

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

 

Η επόμενη αγωνιστική (15η)

Ορφέας Ξάνθης-ΑΠΕ Λαγκαδά (25/1)

Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Καλαμαριάς 0-1 (15/1)

Μακεδονικός Φούφα-Δόξα Προσκυνητών (25/1)

ΑΕ Ποντίων-Εορδαϊκός (25/1)

ΑΟ Καβάλα-Καμπανιακός (25/1)

Νάουσα-Απόλλων Παραλιμνίου (26/1)

Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης (25/1)

Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

 

2ος όμιλος

 

Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Λάρισας 1-1

Διαγόρας Σεβαστής-Νίκη Βόλου 0-0

ΑΕ Ιστιαίας-Πύδνα Κίτρους 1-0

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-1

Αστέρας Πετρίτη-Αμβρακία Κωστακιών 0-0

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (29/1)

Θεσπρωτός-Πιερικός 2-0

Ολυμπιακός Βόλου-Ρήγας Φεραίος 2-1

 

Η επόμενη αγωνιστική (15η, 25/1)

Απόλλων Λάρισας-Νίκη Βόλου

Πύδνα Κίτρους-Τηλυκράτης Λευκάδας

Εθνικός Φιλιππιάδας-Διαγόρας Σεβαστής (1-3, 15/1)

Αμβρακία Κωστακιών-ΑΕ Ιστιαίας (2-0, 15/1)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Πιερικός-Αστέρας Πετρίτη

Ρήγας Φεραίος-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

Ολυμπιακός Βόλου-Θεσπρωτός

 

3ος όμιλος

 

Αιολικός-ΑΟ Ζευγολατιού 5-1 (8/1)

Αχαϊκή-Τσικλητήρας Πύλου 1-0

Παναρκαδικός-Θήβα 1-1

Παναργειακός-Δόξα Μεγαλόπολης 1-0

ΑΟ Λουτράκι-Φωστήρας 1-1

ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας 5-0

Παναχαϊκή-ΑΟ Χαλκίδας 3-3

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

 

Η επόμενη αγωνιστική (17η, 29/1)

Τσικλητήρας Πύλου-Θήβα

Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΟ Ζευγολατιού

ΠΑΟ Βάρδας-Αχαϊκή

ΑΟ Χαλκίδας-Αστέρας Αμαλιάδας

Παναχαϊκή-Αιολικός

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός

ΑΟ Λουτράκι-Παναργειακός

Ρεπό: Φωστήρας

 

4ος όμιλος

 

Εργοτέλης-Ερμής Ζωνιανών 2-0

ΠΟ Ατσαλένιου-Εθνικός Πειραιά 1-2

Κηφισιά-Θύελλα Ραφήνας 1-0 (8/1)

Ιωνικός-Ηλυσιακός 4-3 (8/1)

Πανθηραϊκός-Προοδευτική 0-2 (8/1)

Τριγλία Ραφήνας-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 4-0 (8/1)

Άγιος Ιερόθεος-Ρόδος 1-0 (8/1)

Ρεπό: Ιάλυσος

 

(16η αγων.): Ιάλυσος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 2-0

 

Η επόμενη αγωνιστική (17η, 29/1)

Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός

Προοδευτική-Θύελλα Ραφήνας

Ρόδος-Εργοτέλης

Εθνικός Πειραιά-Ιάλυσος

ΠΟ Ατσαλένιου-Κηφισιά

Άγιος Ιερόθεος-Ιωνικός

Τριγλία Ραφήνας-Πανθηραϊκός

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ