Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 28 Ιανουαρίου

0
121
EUROSPORT

Australian Open
Τένις

10:30
EUROSPORT

Australian Open
Τένις

12:45
OTE SPORT 3

Βούρτσμπουργκερ Κίκερς – Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
OTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 1

Λίβερπουλ – Γουλβς
Κύπελλο Αγγλίας

14:30
NOVASPORTS 3

Ηρακλής – ΑΕΛ
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Άρης – ΟΦΗ
Football League

15:00
OTE SPORT 4

Λειψία – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 8

Τσιβιτανόβα – Πιατσέντζα (Coppa Italia Final-4 – Ημιτελικά)
Βόλεϊ

16:30
OTE SPORT 7

Ντάρμσταντ – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 6

Ίνγκολσταντ – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 3

Βέρντερ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 5

Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 2

Απόλλων Πατρών – Τρίκαλα
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Δόξα Λευκάδας – Προμηθέας
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Κολοσσός – ΠΑΟΚ
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Κόροιβος – Κύμη
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Λαύριο – ΑΕΚ
Basket League

17:00
NOVASPORTS 4

Άρης – Ρέθυμνο
Basket League

17:00
OTE SPORT 2

Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 1

Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
Super League

17:15
ΕΡΤ2

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα (Χορός στον πάγο)
Καλιτεχνικό πατινάζ

17:30
NOVASPORTS 3

Λιόν – Λιλ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
OTE SPORT 8

Τρεντίνο – Μόντενα (Coppa Italia Final-4 – Ημιτελικά)
Βόλεϊ

19:00
OTE SPORT 1

Λάτσιο – Κιέβο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 4

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (League Cup Final-4 – Τελικός)
Βόλεϊ

19:30
OTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 2

Έιμπαρ – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Σαουθάμπτον – Άρσεναλ
Κύπελλο Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 2

Ξάνθη – ΑΕΚ
Super League

19:30
NOVASPORTS 5

Εστορίλ – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
EUROSPORT

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ostrava, Czech Republic
Καλιτεχνικό πατινάζ

20:30
NOVASPORTS 3

Ρεν – Ναντ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
FOX SPORTS

Creighton Bluejays – DePaul Blue Demons
NCAA

21:30
OTE SPORT 2

Λεγανές – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 1

Ίντερ – Πεσκάρα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Σπόρτινγκ – Πάσος Φερέιρα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30