Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 5 Φεβρουαρίου

0
126
OTE SPORT 2

Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
OTE SPORT 8

Τρεντίνο – Βενέτσια
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
OTE SPORT 7

Μίλαν – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
OTE SPORT 4

Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
EUROSPORT

Volta a la Comunitat Valenciana (Spain)
Ποδηλασία

14:15
OTE SPORT 3

Μπόχουμ – Καρλσρούη
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
ΕΡΤ3

Λαμία – Άρης
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ – Βέροια
Super League

15:00
OTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Σουόνσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
OTE SPORT 7

Αταλάντα – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 8

Τζένοα – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 5

Πεσκάρα – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 6

Κιέβο – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 3

Άουγκσμπουργκ – Βέρντερ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 2

Σπόρτινγκ Χιχόν – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Πανιώνιος – Ξάνθη
Super League

17:15
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης
Super League

17:15
OTE SPORT 4

Ολυμπιακός – Δόξα Λευκάδας
Basket League

17:30
EUROSPORT

Μίτινγκ κλειστού Κλερμόν – Φεράν (Γαλλία)
Στίβος

17:45
OTE SPORT 1

Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
OTE SPORT 3

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντάρμσταντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

18:30
FOX SPORTS

Washington Capitals – Los Angeles Kings
NHL

19:00
OTE SPORT 7

Παλέρμο – Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
OTE SPORT 5

Μπρούκλιν Νετς – Τορόντο Ράπτορς
NBA

19:00
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός – Ηρακλής
Super League

19:30
OTE SPORT 8

Μούρθια – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
OTE SPORT 2

Ρεάλ Σοθιεδάδ – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 2

Θέλτα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 1

Γιουβέντους – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Σεντ Ετιέν – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
OTE SPORT 4

Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
NBA

22:00
NOVASPORTS 3

Μπελενένσες – Τοντέλα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15