Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 19ης αγωνιστικής

0
9

Βαθμολογία

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 51 19 17 0 2 64 5
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 47 19 15 2 2 62 13
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ 43 19 14 1 4 46 15
4. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ 31 19 9 4 6 29 26
 
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 26 19 7 5 7 27 28
6. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 26 19 8 2 9 15 36
7. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ 23 19 7 2 10 28 30
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 19 19 5 4 10 22 48
 
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ 17 19 5 2 12 22 38
10. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ 15 19 4 3 12 30 53
11. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 15 19 3 6 10 16 30
12. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 12 19 3 3 13 21 60

18η αγωνιστική

Κάστρο Μονεμβάσιας 0 – 7 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (0 – 4 ημίχ)

Γκολ: Μπουνας το 0 – 1, Νικιας Γ. το 0 – 2, Χαλιλι το 0 -3,

Μπουνας το 0 – 4, Χαλίλι άλλα δύο γκολ, Αράπογλου ένα.

Κάστρο Μονεμβάσιας:

Αστέρας Βλαχιώτη: Μπέμπης, Τσουκαλάς, Χρήστου, Μπριλλάκης, Τσώνης, Λεϊμονίτης, Λιόσης, Σταμογιάννος, Νίκιας Γ., Χαλίλι, Μπούνας

Ολυμπιακός Γυθείου 5 – 1 τελικό Α.Ο. Αγγελώνας (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Παντελης το 1 – 0 στο 27′, Τζανετάκος το 2 – 0 στο 39′, Παντελής άλλα δύο γκολ, Καρνιάτης ένα γκολ, Σπυρόπουλος το γκολ της Αγγελώνας

Ολυμπιακός Γυθείου

Α.Ο. Αγγελώνας: Ντουσης, Διαμαντακος, Μουτσατσός, Κωστακης, Σουκουλι, Νανος, Παπαδακης, Αλεξακης, Νικολακακης, Λεκακης, Σπυροπουλος Λουιζος

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης 3 – 1 τελικό Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μινέα το 1 – 0 στο 20′, το 1 – 1 στο 46′, Αλίμπαλης το 2 – 1 στο 48′, 

Γεωργαντώνης το 3 – 1 στο 80′,

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: Κιοσέ, Λάτσης, Φλοριν, Μάνος, Ντεντες, Μαργαρίτης,Τζανής, Υμερι, Αλιμπαλης, Καλλης, Μινεα.

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Ρηγακος, Γεωργαντας Β, Ζωής, Σιγαλος, Χαντζης, Μπατιστάκης, Χρονόπουλος, Πετρουλιας, Αποστολοπουλος, Γοματος, Τσαρπαλης. Αλλαγές :Μακρης,Μπεντεβης,Χίος

Ατρόμητος Συκέας 2 – 0 τελικό ‘ Άμιλλα Αγίου Ιωάννη (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Οζόζι το 1 –  0 στο 3′, Οζόζι το 2 – 0 στο 85′.

Κόκκινη: Ρηγόπουλος με δεύτερη κίτρινη

Ατρόμητος Συκέας: Ρουσιαμάνης, Αναστασάκης Σαργκάνης, Κλαουντιο, Κανελλάκης, Κουτρουλάκκης, Βελιανίτης, Πορφύρης, Οζόζι, Κρισάφι.

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Λαμπράκος, Κατσούλης, Ρηγόπουλος, Βασιλείου, Κουράκλης, Δημάκος, Πάντος, Κοκκόλης, Ηλιόπουλος, Γραμματικός, Τσαμάνδουρας.

Ήφαιστος Βρονταμά 3 – 1 Απόλλων Ξηροκαμπίου  (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Βαχαβιώλος το 0 – 1, Σπ. Τσάκωνας το 1 – 1, Νικόλαρος το 2 – 1,

Σπ. Τσάκωνας το 3 – 1

Ήφαιστος Βρονταμά:  Αλεξανδροπουλος, Κουτρουβελης, Σόβολος, Λυμπέρης, Τσακωνας Θόδωρος, Νικόλαρος, Φεριζης Γιάννης, Παππας, Καλογιάννης, Σπύρος Τσακωνας, Λατσης

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Γιαννουλόπουλος, Γραμματικάκης, Βαχαβιώλος, Ταμπάκης, Κυριακόπουλος, Μπέκελης, Φωτόπουλος Θ., Ατσαβές, Φωτόπουλος Τ., Κελεμένι, Σούμπασης

Μολαϊκός 2 – 1 τελικό Ευρώτας Έλους (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Πατσουράκος το 0 – 1 στο 57′, Κομιώτης το 1 – 1 στο 62′, Κομιώτης το 2 – 1 στο 78′.

Μολαϊκός: Γραμματικάκης, Βλάχος, Αβδούλλος (46′ Ζώρας), Ζώταλης, Μεσίνι, Ρουμάνης (57′ 57′ Κομιώτης), Τραϊφόρος, Χοτζάι, Ελμαζάι (75′ Γραμματικάκης Οδ.), Σεμερτζίδης, Διαμαντάκης.

Ευρώτας Έλους:  Μπασουράκος, Εμμανουηλίδης, Κουφάκος, Σκλαβενίτης, Μανουσόπουλος, Γουρδομιχάλης, Κολλάτος, Πατοσυράκος, Πουλάκος (85′ Σμπυράκος), Κουτσοβασίλης, Χριστάκος.

molaikos_12feb17

eurotas_elous_12feb17

20η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 18/02/17 15:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 19/02/17 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 19/02/17 15:00
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 19/02/17 15:00