Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1. Απόλλων Σμύρνης 49
2. Λαμία 49
…………………………………………
3. Άρης 41
4. ΟΦΗ 36
5. Αγροτικός Αστέρας 33
6. ΑΟ Τρίκαλα 28 *
7. Σπάρτη 28
8. Παναιγιάλειος 26
9. Πανσερραϊκός 25
10. ΑΟΧ 24 *
11. Αχαρναϊκός 21
12. Καλλιθέα 19
13. Κισσαμικός 19 *
14. Αναγέννηση Καρδίτσας 19 *
…………………………………………
15. Καλλονή 15
16. Αιγινιακός 12
17. Πανελευσινιακός 10
18. Πανθρακικός -6
* Ο εξ’ αναβολής αγώνας Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΟ Χανιά για τη 10η αγωνιστική θα γίνει στις 8 Μαρτίου.
** Ο εξ’ αναβολής αγώνας Τρίκαλα – Κισσαμικός για την 11η αγωνιστική θα γίνει την Τετάρτη 8 Μαρτίου.
19η αγωνιστική
Απόλλων Σμύρνης-Σπάρτη 1-0
(90’+3′ Σιατραβάνης)
Απόλλων Σμύρνης (Άκης Μάντζιος): Χιώτης, Πάνος, Βαλεριάνος (68’ Χιντζίδης), Κύργιας, Δεληζήσης, Ντάσιος (82’ Ογκμπόντο), Αλμπάνης, Κονέ, Πετρόπουλος. Ρομάνο (59’ Διαμαντόπουλος), Σιατραβάνης
Σπάρτη (Σωτήρης Αντωνίου): Μελίσσας, Γιαννίτσης, Μπανούσης, Καρτσαμπάς (57’ Αναστασόπουλος), Οικονομόπουλος, Γκαλίτσιος, Σιώπης, Μπουντόπουλος (46΄ Φράγκος), Ηλιόπουλος, Αναστασάκος, Ροβίθης (64΄Moυζακίτης).
Αιγινιακός – Άρης 0-1
(3’ Τάτος)
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Γιάννης Βλάχος): Τόλιος, Τσολακίδης (58′ Γκατσολάρι), Παπουτσογιαννόπουλος, Λιόλιος, Γιαζιτζόγλου, Μήλιος, Πατράλης, Αντωνιάδης (46′ Τοπαλίδης), Ζούρκος, Σκραπάρας (38′ Ζγκούρι), Μπουρντουζάν.
ΑΡΗΣ (Νίκος Κωστένογλου): Διούδης, Τζανακάκης, Καράμπελας, Σόουζα, Ταυλαρίδης (34′ λ. τρ. Χαριτωνίδης), Ρόβας (63′ Παυλίδης), Μπαργκάν, Γκαρσία, Τάτος (78′ Καπνίδης), Μιλούνοβιτς, Ίλιτς.
Κισσαμικός – Λαμία 1-2
(48’ Μάντζης – 28’ πεν. Βασιλόγιαννης, 74’ Ματσούκας)
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (Σπύρος Μπαξεβάνος): Λαζαρίδης, Τσερκέζος (70′ λ.τρ. Μαρτίνεθ), Παντελάκης (40′ λ. τρ. Μπουγαΐδης), Γιαλούσης, Κουρέλλας, Ψιάνος, Ν’ Γκουέμ, Γκούμας, Ποκόνγκ (12′ λ.τρ. Μάντζης), Νικόλτσης, Στογιάνοφ.
ΛΑΜΙΑ (Μπάμπης Τεννές): Πίτκας, Σπυρόπουλος (53′ Χριστοφιλέας), Αναστασιάδης, Παπαργυρίου, Κοτσώνης, Μπλάζιτς, Βασιλόγιαννης, Τζόκιτς, Ρότσα, Βάντερσον (66′ Ματσούκας), Ντουρμισάι (86′ Αυγενικού).
Αχαρναϊκός – Ελευσίνα 0-0
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ (Ηλίας Σορώκος): Ψύχος, Σωτηράκος, Καραντασιάδης, Τσουβαλτσίδης, Αναστασίου, Τσεμπερίδης, Παπατόλιος, Πλαβούκος, Λύρας (61’ Μεζίνι), Ντάγκρας (71’ Σιάννης), Μαρσελίνο (76’ Τζέφερσον).
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Γιώργος Βαζάκας): Μακρυωνίτης, Τσούπρος, Κρισμάρεβιτς, Σταματάκης (81’ Ζέλιος), Γραικός, Κασνέτση, Καμπούρης, Αρναούτογλου, Νίασον, Μουστάκης (15’ λ.τρ. Κωστόπουλος) (59’ Πρίντεμπς), Αγγελούδης.
Καλλονή – ΟΦΗ 1-2
(24’ Ευαγγελιδάκης – 37’ Κώτσιος, 83’ Ράντι)
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ (Δημήτρης Γαβαλάς): Παπαδόπουλος, Ζουλιώτης, Ρεπετσάς, Σάββα, Ευαγγελιδάκης, Αποστόλου (68’ Σβόγιτς), Γιουκαρής (77’ Αγριμάκης), Λίταινας, Λαμπράκης, Σισέ (81’ Τριανταφύλλου), Σοφιάνης.
ΟΦΗ (Νίκος Παπαδόπουλος): Στρέζος, Κομεσίδης, Κιάσσος, Παντίδος, Κώτσιος, Μητρόπουλος (56’ Όγκμποε), Πουρτουλίδης, Μπόατενγκ (70’ Πάγκαλος), Μάνος, Χαντί, Ράντι (93’ Νάστος).
Αγροτικός Αστέρας – Χανιά 2-0
(48’ αυτ. Θεολόγου, 90’ πεν. Ταϊνάν)
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Νίκος Καραμπετάκης): Γιακουμής, Μπουτζίκος, Κουκόλης (14’ Βαφέας), Γκότοβος, Αργυρίου, Τάι, Χατζής, Τριανταφυλλάκος, Μέρντοβιτς (68’ Ουνγιαλίδης), Πάτο, Γκέσιος (82’ Φιλίπε).
ΑΟ ΧΑΝΙΑ (Νίκος Παντέλης): Αθανασίου, Ζέρης, Δαμιανάκης, Ηρακλής, Βασιλείου, Τσουκάνης, Ντούμος (62’ Μηλιώτης), Σταματής (88’ Μέρο), Βανκεβάι, Λάσκαρης, Θεολόγου (73’ Δρίζης).
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα 0-3
(9’ Ρόμπερτ, 24’, 90+6’ Γιαννιτσάνης)
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Παναγιώτης Διλμπέρης): Ρίστιτς, Στέβιτς, Βοσκόπουλος, Καψάλης, Ιωαννίδης, Φουσού, Γαβριηλίδης, Τσιμίκας, Ρούτσης (61’ Κανούλας), Κάκκο (69’ Τάντιτς), Γκούρτσας.
ΤΡΙΚΑΛΑ (Περικλής Αμανατίδης): Αποστολίδης, Λαμπάκης, Γκόλιας,, Λεάντρο, Βέρτζος, Μουμίν, Ριζογιάννης, Μπαλμπόα (85’ Στεφάνοβιτς), Γιαννιτσάνης, Ρομπέρ (70′ Αρναρέλλης), Μπαϊκαρά (73’ Νταμαού).
Παναιγιάλειος – Καλλιθέα 2-0
(7’ Κρητικός, 27’ Μπούζας)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Νίκος Κουρμπανάς): Μιχελής, Λεβέντης, Σταμόπουλος, Τσώνης, Πάτας, Στεφάνοβιτς (51′ Σμυρλής), Μπέλης (56′ Μασέδο Τζούνιορ), Γκίνη, Γουόρντεν, Τσίπρας, Σταματάκος (70′ Κρεββατάς).
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Δημήτρης Σπανός): Γκαραβέλης, Ροτα, Ντέμο Στίκας, Παπαδόπουλος, Καζναφέρης, Μπούζας (73′ Βουτσιώτης), Τρίγκας, Τσιλιγκίρης (83′ Ιβάνκο), Σκαρτσίλας, Κρητικός (90′ Τσότρας).
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανθρακικός (3-0 α.α.)
Η επόμενη (20ή) αγωνιστική:
Παναιγιάλειος-Απόλλων Σμύρνης
Σπάρτη – Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα-Αγροτικός Αστέρας
Χανιά-Πανσερραϊκός
Άρης-Κισσαμικός
Τρίκαλα-Αχαρναϊκός
Λαμία-Καλλονή
Πενελευσινιακός-ΟΦΗ
Πανθρακικός-Αινιγιακός (δεν θα διεξαχθεί)