Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 12 Μαρτίου

0
7
OTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
OTE SPORT 6

Ρέτζο Εμίλια – Αβελίνο
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
OTE SPORT 1

Σασουόλο – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
OTE SPORT 8

Εστουδιάντες – Τενερίφη
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
OTE SPORT 3

Νυρεμβέργη – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
ΕΡΤ3

Άρης – Κισσαμικός
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Κέρκυρα – Ξάνθη
Super League

15:00
OTE SPORT 4

Νάπολι – Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 5

Φιορεντίνα – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Τότεναμ – Μίλγουολ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 8

Πεσκάρα – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 7

Ίντερ – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 3

Σάλκε – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT

Paris-Nice (Γαλλία)
Ποδηλασία

17:00
NOVASPORTS 3

Απόλλων Πατρών – Παναθηναϊκός
Α1 Μπάσκετ

17:00
OTE SPORT 2

Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός – Ατρόμητος
Super League

17:15
NOVASPORTS 4

Πλατανιάς – Βέροια
Super League

17:15
OTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Μπέρνλι
Κύπελλο Αγγλίας

18:00
OTE SPORT 3

Αμβούργο – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

18:30
FOX SPORTS

Κολομβία – Δομινικανή Δημοκρατία
Μπέιζμπολ

18:30
OTE SPORT 7

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
OTE SPORT 8

Μόντενα – Βερόνα
Βόλεϊ

19:15
NOVASPORTS 1

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Super League

19:30
OTE SPORT 2

Θέλτα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
EUROSPORT 2

New York City FC – DC United
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

20:00
OTE SPORT 6

ATP Masters (Indian Wells)
Τένις

20:00
OTE SPORT 5

Ράλι Μεξικού
WRC

20:00
FOX SPORTS

Πουέρτο Ρίκο – Ιταλία
Μπέιζμπολ

21:30
OTE SPORT 4

Μπόστον Σέλτικς – Σικάγο Μπουλς
NBA

21:30
OTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 1

Παλέρμο – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Λοριάν – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Γκιμαράες – Εστορίλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
EUROSPORT 2

Minnesota United – Atlanta United
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

23:00