Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 18 Μαρτίου

0
113
OTE SPORT 2

Έιμπαρ – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
OTE SPORT 1

Γουέστ Μπρομ – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

Βέροια – Κέρκυρα
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ3

Απόλλων Σμύρνης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Football League

15:00
EUROSPORT 2

Milan-Sanremo Ιταλία
Ποδηλασία

15:15
OTE SPORT 3

Βέρντερ – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

15:30
OTE SPORT 8

Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 4

Χόφενχαϊμ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 5

Κολονία – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 7

Βόλφσμπουργκ – Ντάρμσταντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 2

Προμηθέας Πατρών – Ρέθυμνο
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ – Κύμη
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 2

Δόξα Λευκάδας – Απόλλων Πατρών
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 2

Κόροιβος – ΑΕΚ
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 4

Κολοσσός – Άρης
Α1 Μπάσκετ

17:00
ΕΡΤ2

Κηφισιά – Ορεστιάδα
Final-4 Βόλεϊ Κυπέλλου ανδρών

17:00
OTE SPORT 1

Στόουκ – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
OTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 1

ΑΕΛ – Παναιτωλικός
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Ναντ – Νις
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
OTE SPORT 7

Τορίνο – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
OTE SPORT 2

Αλαβές – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Final-4 Βόλεϊ Κυπέλλου ανδρών

19:30
OTE SPORT 1

Μπόρνμουθ – Σουόνσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 3

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Ατρόμητος – ΑΕΚ
Super League

19:30
OTE SPORT 6

ATP Masters Indian Wells, ημιτελικά
Τένις

19:30
NOVASPORTS 4

Σπόρτινγκ – Νασιονάλ Μαδέιρα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 1

Μπορντό – Μονπελιέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 3

Παναθηναϊκός – Λαύριο
Α1 Μπάσκετ

21:00
OTE SPORT 2

Μπέτις – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 1

Μίλαν – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 4

Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30