Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 19 Μαρτίου

0
82
ΕΡΤ1

Διεθνής Ημιμαραθώνιος Αθήνας
Στίβος

08:30
FOX

Dragons – Sharks
NRL

09:30
OTE SPORT 6

Πέζαρο – Ρέτζο Εμίλια
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
OTE SPORT 2

Λεγκανές – Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
OTE SPORT 8

Τζουβεντούτ – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
OTE SPORT 7

Έμπολι – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
OTE SPORT 1

Μίντλεσμπρο – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
OTE SPORT 3

Καρλσρούη – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
ΕΡΤ3

ΑΕΛ Καλλονής – Άρης
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Super League

15:00
OTE SPORT 6

Σαμπντόρια – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 8

Κροτόνε – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 7

Κάλιαρι – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
OTE SPORT 1

Τότεναμ – Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
OTE SPORT 3

Μάιντς – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Ξάνθη – Λεβαδειακός
Super League

17:15
NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

17:15
OTE SPORT 4

Ολυμπιακός – Τρίκαλα
Basket League

17:30
ΕΡΤ2

ΤελικόςΚΟΥΠΟΝΙ
Final-4 Βόλεϊ Κυπέλλου ανδρών

18:00
OTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

18:30
OTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
OTE SPORT 8

Ουντινέζε – Παλέρμο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
FOX

Pittsburgh Penguins – Florida Panthers
NHL

19:00
OTE SPORT 7

Φιλαδέλφια 76ερς – Μπόστον Σέλτικς
NBA

19:00
OTE SPORT 6

Τενερίφη – Βαλένθια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
OTE SPORT 2

Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Super League

19:30
NOVASPORTS 2

Πόρτο – Σετούμπαλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
OTE SPORT 1

Ρόμα – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 8

Μπρέσια – Βαρέζε
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45
OTE SPORT 6

ATP Masters: Indian Wells, τελικός
Τένις

22:00
NOVASPORTS 2

Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Γκιμαράες – Ρίο Άβε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
OTE SPORT 4

Ντιτρόιτ Πίστονς – Φίνιξ Σανς
NBA

22:30
FOX

Winnipeg Jets – Minnesota Wild
NHL

23:00