To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 2 Απριλίου

0
8
ΕΡΤ3

12ος Διεθνής Μαραθώνιος «Μέγας Αλέξανδρος»
Μαραθώνιος

08:00
FOX

Dragons – Tigers
NRL

09:00
EUROSPORT

Tour of Flanders, Βέλγιο
Ποδηλασία

10:45
EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Σπλιτ
Άρση Βαρών

12:00
COSMOTE SPORT 7

Γενισέι – Ολυμπιακός
Challenge Cup

13:00
COSMOTE SPORT 6

Πέζαρο – Κρεμόνα
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Σπόρτινγκ Χιχόν
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 8

Μπιλμπάο – Βαλένθια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 5

Τορίνο – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
ΕΡΤ2

Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Γκαλά
Καλιτεχνικό πατινάζ

14:00
COSMOTE SPORT 3

Στουτγάρδη – Ντινάμο Δρέσδης
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
NOVASPORTS 2

Πανιώνιος – Ατρόμητος
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Χανιά – Άρης
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 1

Σουόνσι – Μίντλεσμπρο
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 5

Φιορεντίνα – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Τζένοα – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Παλέρμο – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

Πεσκάρα – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Ίνγκολσταντ – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 4

Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Κέρκυρα – Ηρακλής
Super League

17:15
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Σπλιτ
Άρση Βαρών

18:00
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 8

Φουενλαμπράδα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters: Miami Open, τελικός
Τένις

20:00
FOX

Tampa Bay Rays – New York Yankees
MLB

20:00
COSMOTE SPORT 4

Νιου Γιορκ Νικς – Μπόστον Σέλτικς
NBA

20:00
NOVASPORTS 2

Αρόουκα – Σπόρτινγκ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
EUROSPORT

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Σπλιτ
Άρση Βαρών

21:00
COSMOTE SPORT 2

Γρανάδα – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Νάπολι – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Νις – Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Μπράγκα – Μαρίτιμο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
COSMOTE SPORT 7

Σαν Αντόνιο Σπερς – Γιούτα Τζαζ
NBA

22:30
FOX

Arizona Diamondbacks – San Francisco Giants
MLB

23:00