Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 8 Απριλίου

0
78
COSMOTE SPORT 5

GP Κίνας (Κατατακτήριες δοκιμές)
Formula 1

09:50
EUROSPORT

Σπλιτ
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

12:00
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Κάιζερσλαουτερν – Γκρόιτερ Φιρτ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ – Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 5

GP Αργεντινής (3ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto 3

14:55
ΕΡΤ3

ΟΦΗ – Αγροτικός Αστέρας
Football League

15:00
EUROSPORT 2

Σπλιτ
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 5

GP Αργεντινής (3ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto GP

15:50
COSMOTE SPORT 3

Λειψία – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Σάλκε – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Κολονία – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT

Γύρος της Χώρας των Βάσκων (6ο ετάπ)
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 5

GP Αργεντινής (3ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto 2

16:50
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ – Κόροιβος
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 2

Τρίκαλα – Δόξα Λευκάδας
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 2

Λαύριο – Άρης
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 1

Κύμη – Απόλλων Πατρών
Α1 Μπάσκετ

17:00
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ – Κολοσσός
Α1 Μπάσκετ

17:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Ανζέ – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
EUROSPORT

Σπλιτ
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 5

GP Αργεντινής (Κατατακτήριες δοκιμές)
Moto 3

18:30
COSMOTE SPORT 7

Αταλάντα – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 5

GP Αργεντινής (4ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto GP

19:25
COSMOTE SPORT 2

Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX SPORTS

Ottawa Senators – New York Rangers
NHL

19:30
COSMOTE SPORT 3

Σεβίλλη – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μπόρνμουθ – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 5

GP Αργεντινής (Κατατακτήριες δοκιμές)
Moto GP

20:05
NOVASPORTS 3

Πόρτο – Μπελενένσες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
EUROSPORT 2

Chicago Fire – Columbus Crew
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

21:00
COSMOTE SPORT 5

GP Αργεντινής (Κατατακτήριες δοκιμές)
Moto 2

21:00
NOVASPORTS 2

Λιόν – Λοριάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 1

Γιουβέντους – Κιέβο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8

Τρεντίνο – Σάσαρι
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45
COSMOTE SPORT 3

Μάλαγα – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Σπόρτινγκ – Μποαβίστα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
EUROSPORT 2

DC United – New York City FC
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

23:00
FOX SPORTS

Baltimore Orioles – New York Yankees
MLB

23:00