To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 22/4

0
81
NOVASPORTS 1

Τουρνουά Κ-15
Elite Neon Cup

13:30
ΕΡΤ2

Τελικοί οργάνων
Ρυθμική Γυμναστική

13:30
COSMOTE SPORT 7

Άουε – Ανόβερο
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Μάλαγα – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters: Μόντε Κάρλο, ημιτελικά
Τένις

14:30
ΕΡΤ3

Λαμία – Πανσερραϊκός
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Χέρτα – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT 2

Γύρος Κροατίας
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 3

16:55
NOVASPORTS 2

Λαύριο – ΠΑΟΚ
Α1 Μπάσκετ

17:00
COSMOTE SPORT 1

Γουέστ Χαμ – Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

17:50
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 8

Βακιφμπάνκ – Ετσατσίμπασι (Ημιτελικά γυναικών)
Champions League Βόλεϊ

18:00
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 2

18:50
NOVASPORTS 4

Ολυμπιακός – Πανναξιακός (1ος τελικός)
Βόλεϊ Γυναικών

19:00
COSMOTE SPORT 1

Αταλάντα – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 2

Τσέλσι – Τότεναμ
Κύπελλο Αγγλίας

19:15
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Οσασούνα – Σπόρτινγκ Χιχόν
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
EUROSPORT 2

Philadelphia Union – Montreal Impact
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

20:00
FOX SPORTS

Cinncinati Reds – Chicago Cubs
MLB

20:00
NOVASPORTS 5

Εστορίλ – Σετούμπαλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

20:30
COSMOTE SPORT 8

Ντινάμο Μόσχας – Κονελιάνο (Ημιτελικά γυναικών)
Champions League Βόλεϊ

21:00
NOVASPORTS 3

Λιλ – Γκινγκάμπ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ: 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

21:25
COSMOTE SPORT 1

Φιορεντίνα – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Μιλγουόκι Μπακς – Τορόντο Ράπτορς
NBA playoffs

22:00
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

22:05
NOVASPORTS 1

Σπόρτινγκ – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
FOX SPORTS

New York Mets – Washington Nationals
MLB

23:00
EUROSPORT 2

Portland Timbers – Vancouver Whitecaps
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

23:00
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

23:00