Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 23 Απριλίου

0
85
NOVASPORTS 1

Τουρνουά Κ-15
Elite Neon Cup

09:00
FOX

Bulldogs – Tigers
NRL

09:00
EUROSPORT

Διεθνής Μαραθώνιος Λονδίνου
Μαραθώνιος

11:00
COSMOTE SPORT 8

Κάπο ντ’ Ορλάντο – Αβελίνο
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 4

Τζουβεντούτ – Μπιλμπάο
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
ΕΡΤ2

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Τελικοί οργάνων
Ενόργανη Γυμναστική

13:30
COSMOTE SPORT 7

Σασουόλο – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 3

Σαντχάουζεν – Καρλσρούη
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
EUROSPORT

Γύρος Κροατίας, 6ο ετάπ
Ποδηλασία

15:00
ΕΡΤ3

Άρης – Αγροτικός Αστέρας
Football League

15:00
EUROSPORT

Liege – Bastogne – Liege, Βέλγιο
Ποδηλασία

15:15
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters: Μόντε Κάρλο, τελικός
Τένις

15:30
COSMOTE SPORT 8

Ουντινέζε – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Μίλαν – Έμπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 4

Λάτσιο – Παλέρμο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 2

Μπέρνλι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
NOVASPORTS 3

Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι
Κύπελλο Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 1

Θέλτα – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 4

Μπαρτσελόνα – Ουνικάχα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

18:00
COSMOTE SPORT 7

Κίελο – Μπαρτσελόνα
Χάντμπολ

18:30
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 2

Λίβερπουλ – Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ, Αγώνας
Moto 3

18:45
NOVASPORTS STORIES

ΑΕΛ – Ξάνθη
Super League

19:00
NOVASPORTS EXTRA 1

Πλατανιάς – ΠΑΟΚ
Super League

19:00
NOVASPORTS 24

Ηρακλής – Παναιτωλικός
Super League

19:00
NOVASPORTS 5

Λεβαδειακός – ΑΕΚ
Super League

19:00
NOVASPORTS 4

Παναθηναϊκός – Ατρόμητος
Super League

19:00
NOVASPORTS 3

Κέρκυρα – Πανιώνιος
Super League

19:00
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 8

Τελικός, γυναικών
Challenge Cup Βόλεϊ

19:00
COSMOTE SPORT 6

Λας Πάλμας – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ, Αγώνας
Moto 2

20:05
FOX

Philadelphia Phillies – Atlanta Braves
MLB

20:30
EUROSPORT 2

New York City FC – Orlando City SC
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

21:00
COSMOTE SPORT 7

Cup Series: Bristol Food City 500
NASCAR

21:00
COSMOTE SPORT 7

GP ΗΠΑ, Αγώνας
Moto GP

21:00
COSMOTE SPORT 8

Αρμάνι Μιλάνο – Ρέτζο Εμίλια
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45
COSMOTE SPORT 2

Γιουβέντους – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Λιόν – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Πόρτο – Φεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
COSMOTE SPORT 4

Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Χιούστον Ρόκετς
NBA playoffs

22:30
EUROSPORT

Los Angeles Galaxy – Seattle Sounders FC
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

23:00