Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 30 Απριλίου

0
103
COSMOTE SPORT 7

Οσασούνα – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 8

Μπιλμπάο – Ανδόρα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 2

Ρόμα – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σουόνσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Μόναχο 1860 – Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
EUROSPORT 2

Tour of Romandy
Ποδηλασία

14:45
COSMOTE SPORT 5

GP Ρωσίας (Αγώνας)
Formula 1

15:00
ΕΡΤ2

GP Ρωσίας (Αγώνας)
Formula 1

15:00
COSMOTE SPORT 7

Παλέρμο – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Έμπολι – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 2

Κροτόνε – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:05
COSMOTE SPORT 3

Άουγκσμπουργκ – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Πανσερραϊκός – Άρης
Football League

17:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500 (Βαρκελώνη, τελικός)
Τένις

17:00
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ – Ρέθυμνο (Playoffs)
Α1 Μπάσκετ

17:00
EUROSPORT 2

Tour of Yorkshire 3ο ετάπ
Ποδηλασία

18:00
COSMOTE SPORT 7

Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

18:00
COSMOTE SPORT 5

Ράλι Αργεντινής
WRC

18:00
NOVASPORTS EXTRA 2

Μονακό-Βενέτσια
Basketball Champions League

18:15
COSMOTE SPORT 3

Χόφενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
NOVASPORTS EXTRA 1

Πανιώνιος – Λεβαδειακός
Super League

19:00
NOVASPORTS 2

Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
Super League

19:00
NOVASPORTS 3

Παναθηναϊκός – ΑΕΛ
Super League

19:00
NOVASPORTS 4

ΠΑΟΚ – Κέρκυρα
Super League

19:00
NOVASPORTS 5

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ
Super League

19:00
NOVASPORTS STORIES

Αστέρας Τρίπολης – Ηρακλής
Super League

19:00
NOVASPORTS 24

Ξάνθη – Βέροια
Super League

19:00
NOVASPORTS 1

Ατρόμητος – Πλατανιάς
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 4

Ρεάλ Μαδρίτης – Εστουδιάντες
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ – Λεγανές
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 8

Τελικός
Champions League Βόλεϊ

20:00
FOX SPORTS

New York Yankees – Baltimore Orioles
MLB

20:00
ΕΡΤ3

Μπάνβιτ – Τενερίφη
Basketball Champions League

21:15
COSMOTE SPORT 1

Ίντερ – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Νις – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
EUROSPORT 2

Atlanta United – DC United
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

22:00
NOVASPORTS 4

Μπελενένσες – Πάσος Φερέιρα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
FOX SPORTS

San Francisco Giants – San Diego Padres
MLB

23:00