Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 6 Μαϊου

0
105
COSMOTE SPORT 5

GP Ισπανίας: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 3

09:55
COSMOTE SPORT 5

GP Ισπανίας: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

10:50
COSMOTE SPORT 5

GP Ισπανίας: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 2

11:50
EUROSPORT 2

Γαλλία – Νήσοι Φαρόε
Ευρωπαϊκό Παίδων

12:45
COSMOTE SPORT 5

GP Ισπανίας: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

13:30
COSMOTE SPORT 7

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Βούρτσμπουργκερ Κίκερς
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 3

Σπόρτινγκ Χιχόν – Λας Πάλμας
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
EUROSPORT

Γύρος της Ιταλίας, 2ο ετάπ
Ποδηλασία

14:15
COSMOTE SPORT 5

GP Ισπανίας: 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

14:25
COSMOTE SPORT 2

Μάντσεστερ Σίτι – Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
EUROSPORT 2

Κροατία – Τουρκία
Ευρωπαϊκό Παίδων

14:45
COSMOTE SPORT 5

GP Ισπανίας: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

15:05
COSMOTE SPORT 5

GP Ισπανίας: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

16:00
COSMOTE SPORT 6

Γκλάντμπαχ – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Ντόρτμουντ – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Ντάρμσταντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Ίνγκολσταντ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Χαλ – Σάντερλαντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
EUROSPORT 2

ATP 250: Εστορίλ, ημιτελικά
Τένις

17:00
ΕΡΤ3

Λαμία – ΟΦΗ
Football League

17:00
NOVASPORTS 4

ATP 250 Κωνσταντινούπολη, ημιτελικά
Τένις

17:00
COSMOTE SPORT 5

Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 1

Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαστιά
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
EUROSPORT

Ισπανία – Ιταλία
Ευρωπαϊκό Παίδων

18:30
COSMOTE SPORT 8

Φενέρμπαχτσε – Μπεσίκτας
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
COSMOTE SPORT 6

Νάπολι – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 7

Σουόνσι – Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Χέρτα – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Πάσος Φερέιρα – Φεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
COSMOTE SPORT 1

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ (Τελικός)
Κύπελλο Ελλάδας

20:30
FOX SPORTS

Minnesota Twins – Boston Red Sox
MLB

21:00
COSMOTE SPORT 3

Γιουβέντους – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Γρανάδα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Μαρίτιμο – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΗ)
Κύπελλο Ελλάδας

22:30