Kύπελλο Λακωνίας: To αγωνιστικό πρόγραμμα των ομίλων

0
97

Οι ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή χωρίστηκαν σε 7 ομίλους. Από τους ομίλους περνούν οι δύο πρώτες ομάδες στη δεύτερη φάση όπου θα αναμετρηθούν σε μονούς αγώνες μετά από κλήρωση. Οι 7 νικητές των ζευγαριών θα προκριθούν στα προημιτελικά που θα έχει προκριθεί και ο Αστέρας Βλαχιώτη.

Οι αγώνες του 7ου ομίλου ξεκινούν στις 10 Σεπτεμβρίου ενώ όλοι οι αγώνες των άλλων ομίλων ξεκινούν στις 17 Σεπτεμβρίου. Οι επόμενες αγωνιστικές θα γίνονται κάθε Σαββατοκύριακο.

Σε όλους τους ομίλους εκτός του 7ου : 17/9, 24/9 , 1/10.

Στον 7ο όμιλο: 10/9, 17/9, 20/9, 24/9 και 1/10

1oς όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΥΚΛΩΝ

ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΩΝ

2η αγωνιστική

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΘ

Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

3η αγωνιστική

Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΜΥΚΛΩΝ

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ – Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ

2η αγωνιστική

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΕΛΟΥΣ – Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ

Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ

3η αγωνιστική

Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ

Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ

3ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ

2η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

3η αγωνιστική

Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΝΕΟ ΔΗΓΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ

4ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

2η αγωνιστική

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΒΡΟΝΤΑΜΑ

3η αγωνιστική

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΒΡΟΝΤΑΜΑ

ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

5ος όμιλος

1η αγωνιστική

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΣΥΚΕΑΣ

Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

2η αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΣΥΚΕΑΣ

ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

3η αγωνιστική

ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

6ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

2η αγωνιστική

ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

3η αγωνιστική

ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

7ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ

ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΜΥΚΛΩΝ

2η αγωνιστική

Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΜΥΚΛΩΝ

3η αγωνιστική

ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ – Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΑΜΥΚΛΩΝ

4η αγωνιστική

ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ

Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ

5η αγωνιστική

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΑΜΥΚΛΩΝ

ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ – Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ