Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 9 Σεπτεμβρίου

0
96
FOX

Eels – Storm
NRL

09:10
COSMOTE SPORT 5

GP Σαν Μαρίνο, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 3

09:55
COSMOTE SPORT 5

GP Σαν Μαρίνο, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

10:50
NOVASPORTS 1

Διεθνής Μαραθώνιος Πράγας
Μαραθώνιος

11:00
COSMOTE SPORT 5

GP Σαν Μαρίνο, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 2

11:50
ΕΡΤ2

Σλοβενία – Ουκρανία (Φάση των «16» )
Ευρωμπάσκετ 2017

12:30
FOX

Panthers – Sea Eagles
NRL

12:40
COSMOTE SPORT 5

GP Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

13:30
COSMOTE SPORT 3

Ίνγκολσταντ – Άουε
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 5

GP Σαν Μαρίνο, 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

14:25
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
EUROSPORT

Γύρος της Ισπανίας, 20ό ετάπ
Ποδηλασία

14:45
COSMOTE SPORT 5

GP Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

15:05
EUROSPORT 2

Γύρος της Βρετανίας, 7ο ετάπ
Ποδηλασία

15:15
ΕΡΤ2

Γερμανία – Γαλλία (Φάση των «16» )
Ευρωμπάσκετ 2017

15:15
NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 5

GP Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

16:00
COSMOTE SPORT 8

Βόλφσμπουργκ – Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Μάιντς – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Άουγκσμπουργκ – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Γκλάντμπαχ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 4

Μπόλτον – Μίντλεσμπρο
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Νις – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 2

Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

18:15
ΕΡΤ2

Φινλανδία – Ιταλία (Φάση των «16» )
Ευρωμπάσκετ 2017

18:45
FOX

West Virginia Mountaineers – East Carolina Pirates
NCAA

19:00
EUROSPORT

US Open, Τελικός διπλού ανδρών
Τένις

19:00
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Στόουκ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 5

Χεράκλες – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 3

Χόφενχαϊμ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Ξάνθη – Ολυμπιακός
Super League

20:30
ΕΡΤ2

Λιθουανία – Ελλάδα (Φάση των «16» )
Ευρωμπάσκετ 2017

21:30
NOVASPORTS 2

Άγιαξ – Τσβόλε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
EUROSPORT

US Open, Τελικός γυναικών
Τένις

23:00
EUROSPORT 2

Chicago Fire – New York Red Bulls
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

23:00
FOX

Cubs – Brewers
MLB

23:00